Milá redakce a čtenářky Žena-in,

nepochlubím se vám vlastní výrobou, ale spíše nápadem, který možná bude inspirací i pro ostatní čtenářky.

Jak už víte, přestavovali jsme byt (z 1+1 na 2+1). Jenže dům rodičů je malý, půdní vestavba nepřicházela v úvahu (tam už bydlí švagr), takže nám zbyl byt 1+1 v přízemí a možnost maximálně využít suterén.

Samozřejmě že to stálo hodně přemlouvání, kreslení návrhů, propočítávání, zda to půjde atd. To by bylo na dlouhé povídání.

Chci vám ukázat to, na co jsem nejvíce hrdá - předsíň v suterénní části bytu. Od první chvíle, kdy jsem si tuhle rekonstrukci vymyslela, mi nejvíce starostí dělala právě předsíň, kterou měly chodit návštěvy a se kterou se prý nedá nic dělat..

To, co mi nejvíce vadilo, byly plynové trubky táhnoucí se po celé předsíni a v rohu stěny dva veliké plynoměry (jeden náš, jeden rodičů). Bohužel plyn vést jinudy nešlo a přendat plynoměry také ne. Měla jsem se s tím smířit.


Ale to bych nebyla já. Našla jsem na netu několik firem na vestavěné skříně a s přesným nákresem, jak si to představuji, jsem jim poslala i následující fotky. Některé firmy se mi už neozvaly, jiní přijeli, podívali se a tvrdili, že to neudělá nikdo, že to prostě nejde, že zdi jsou křivé, ať si tam dám závěs.

Ani to mě neodradilo a hledala jsem dál. A výsledek se dostavil. Našla jsem firmu, která se nebála a dokázala můj nápad zrealizovat. Pokud tedy máte podobný nehezký plynoměr, elektroměr či jinou "zrůdu", neztrácejte naději, dá se s tim něco dělat.Sama.osobne

P.S.: Prosím redakci, aby pokud tento příspěvek zveřejní, přiložila k němu i všechny 4 fotografie.


Přání plníme a chválíme. A jak se říká, když se chce, všechno jde.

Dnes si píšeme na téma "Co se vám povedlo, co umíte" - čím se chcete pochlubit. Už jste se chlubily výšivkami, dětmi, dorty a spoustou dalších věcí.

A co vy? Vám se nic nepovedlo?

Napište nám na redakční mail, a když budete mít štěstí, dostanete od nás třeba Pharmaton Activit proti únavě...

Reklama