Už se vám možná stalo, že váš partner s prominutím „čuměl do blba“. Možná se mu to stává dost často a vás to štve. „Na co pořád myslí?“ vrtá vám hlavou a samozřejmě vás nenapadne nic lepšího, než se přímo zeptat. „Na co myslíš?“

ask

„Na co myslíš?“ To ho absolutně vykolejí a odpoví tak, jak nechcete.
„Na nic.“
„Jak může někdo myslet na nic? To mi určitě něco tají.“ A vrtáte, šťouráte, nedáte pokoj a snažíte se dobrat „pravdy“.  Ale ona žádná není, protože chlapi to tak prostě mají. Dokážou totálně vypnout a nemyslet vůbec na nic. Jejich mozek funguje úplně jinak. Jak? To vám neskutečně vtipnou formou ukáže toto video.

Když jsem ho poprvé viděla, nesmírně jsem se bavila a došla k závěru, že si otázku „Na co myslíš“ příště nechám pro sebe. Pochopila jsem, že muži mají zkrátka svoji krabičku, šuplíček či tajnou komnatu, kam vcházejí jenom sami a nechtějí být rušeni.

Považuji se za ženu spíš tichou, a vždycky jsem záviděla těm upovídaným, které dokážou hodiny tlachat o blbostech, a působí tak nesmírně rozšafně a společensky. Svou mlčenlivost jsem spíš brala jako handicap, ale díky tomuto videu jsem pochopila, že je to vlastně přednost.

Pověstnou ženskou tlachavost, kdy se omílá jeden problém a ženy ho řeší, muži prostě nechápou, a nemají tudíž v lásce. Oni většinou hledají okamžité řešení.

Zatímco my se rádi svěřujeme se svými problémy, chceme je probírat, rozebírat a rozpitvávat, dívat sa na ně různými úhly pohledu, muži o nich mluví jen neradi, protože to považují za vlastní slabost.

Takže pro příště. Až váš muž bude sedět a nepřítomně hledět před sebe, vězte, že právě dlí ve své krabičce a nemyslí tím nic špatného, protože tím nemyslí nic. A pokud nechcete, aby si něco špatného myslel o vás, nechte ho tak, však on se k vám zase rád vrátí.

Reklama