Čtenářka Kometa má strach z výšek. Na jednom výletě ale potkala překvapení. Lezení po skalách, slaňování atd. Díky Kometo za Váš příspěvek. A přidávám starý horolezecký vtip. Víte, kdy dosahuje hezká horolezkyně vrcholu? Už v základním táboře!

Dobré ráno,

mám jeden zážitek, ve kterém jsem si sáhla za hranice svých schopností. Mám docela strach z výšek a to takový, že mám problém vy lest na žebřík nebo strom. Představa, že bych měla letět třeba balónem, je pro mně šílená.

Jenže nikdy nevíte co vás potká. Je to tak 6 let, jeli jsme parta lidí na putovní výlet. Hlavní aktéři pro nás měli připravené překvapení. Vůbec jsem neměla tušení co to je.

To co následovalo ve mně vyvolalo děs a hrůzu. První překvapení pro nás bylo, vyšplhat na skálu, která byla velmi vysoká. Já jsem byla přesvědčená, že do toho nejdu. Už nevím jak se to stalo, ale nakonec jsem se pustila do lezení. Na horu to byla pohodička, problém nastal až při slézání dolů, kdy jsem se měla posadit do postrojů a seskákat dolů.

Asi to trvalo hodně dlouho, ale dolezla jsem nějakým způsobem a vážně nevím jakým, dolů. Druhé překvapení bylo to hodně horší. Měli jsme se slaňovat asi 30 metrů volným prostorem. I když toto bylo pro mě horší, kupodivu jsem o zvládla lépe.

Strach jsem měla nepopsatelný, ale to vítězství nad tím strachem bylo úžasné. Zážitek, který si budu pamatovat do smrti, ale určitě bych ho nechtěla opakovat, i když vím, že bych to zvládla.

 Přeji vám krásný den Kometa
Text nebyl redakčně upraven


Jaký je váš nejlepší adrenalinový zážitek?

  • Máte ráda adrenalinové atrakce a sporty?
  • Nebo se jich straníte?
  • Na čem nejstrašnějším jste byla?
  • Co vás z adrenalinových atrakcí nejvíce baví?
  • Máte nějakou zajímavou historku spojenou s adrenalinovým sportem, či atrakcí?
  • Klepete se na zemi i za ostatní strachem a nemůžete se na to ani dívat?
  • Kam byste nás za adrenalinem pozvala?
  • Jaké bylo vaše nejlepší adrenalinové dobrodružství?

A nabízí se i mnoho dalších podotázek. Tak neváhejte, sedněte a pište své názory, příběhy a historky,  posílejte své fotky a videa na redakční e-mail:

redakce@zena-in.cz

a jednu z vás odměním za příspěvek, který se mi bude nejvíce líbit, balíčkem potřeb pro adrenalinové nadšence.

Reklama