Krásné dobré ráno všem a celé redakci.

Už nejsem úplně naivní husička, a  tak na život a manželství koukám střízlivěji, než před lety. Vím že můj muž není žádný světec a superman, ale to přece nejsem ani já. I se mnou je velice těžký život. Při tom, čím vším jsme spolu už za těch 12 let  prošli,ať už jde o nemožnost otěhotnět a následně konečně po letech 2 chlapečci - byl u obou porodů.

Ať už jde o to, že jsme během 4 měsíců změnili vše od základů a přestěhovali se přes půlku republiky a jsme tomu rádi-synovi to moc pomohlo, jeho zdravotní stav se zlepšil. Ale šli jsme do neznáma a bylo to těžké pro oba i pro syny, ale přestáli jsme to jako rodina. Kdykoli je nějaký problém, vím že musím sice manžela upozornit, není úplně vnímavý, ale mohu se o něj bez problémů opřít a spolehnout na něj. Vím, že když skončím nenadále v nemocnici-sám se o syny postará (právě se to stalo a minulé pondělí mě nenadále odvezli do nemocnice a barák neshořel, děti neumřeli ve špíně a ani hlady, neodjeli s cirkusem, neskočili z balkónu ani nic jiného-prostě mí tři mužští to přežili naprosto bez pomoci -to že mladšího čas od času oblékne do města v to nejhorší co najde ve skříni, na to má tedy talent, vím že půjde někdy nakoupit a koupí úplně jiné věci, než jsem chtěla, nebo čekám na vše hodně a hodně dlouho, ale jsou horší věci a vím, že mi bude vždy oporou i když nebude vždy vše růžové-také se poškorpíme, ale prostě už víme co můžeme jeden od druhého čekat a snažíme se jeden druhému udělat i nějakou tu radost.

Pro mne je důležité to, že miluje naše syny a možná někdy i mě-já jeho a hlavně mohu se spolehnout a vím, že nás nenechá na holičkách a ani mi jeho. A proto říkám jednoznačně - nechám si ho, pokud mne bude i nadále chtít. Tak snad to ještě takové nějaký ten rok bude... prostě jednou jsi nahoře, jednou dole a všichni se musí zapříčinit o to, aby těch výkyvů nahoru bylo co nejvíc. PetraR1977

Pozn. red.: text nebyl redakčně upraven.

PetroR, moc držím palce, aby to vyšlo na pořád. Simona

Chtěly byste dostat jeden z těchto tří přípravků?

x

Napište nám svou bilanci. Vzaly byste si svého muže podruhé? Moc se těšíém na adrese:

redakce@zena-in.cz

Reklama