Další názor na plastickou operaci poprsí, které jsou dnešním denním tématem, zaslala čtenářka Vodfon. Přečíst si ho můžete po rozkliknutí této novinky.

Co si myslí o plastice ňader čtenářka Vodfon? Čtěte níže...


Krásný den!
Ať máte prsa malá, nebo vám příroda nadělila štědře, v jednom jsme všechny na stejné lodi - soužití s našími vlastními ňadry není nikdy jednoduché. Na prsa nedostanete manuál. Nikdo vám neporadí jak s nimi zacházet, jak je využívat a jak zneužívat.
Je to první nejviditelnější zbraň a past kterou nám příroda poskytla, ale co s ní? Kromě přijetí na různé střední školy, rozdělila holky v naší osmé třídě ještě jedna skutečnost. Některé z nás přestaly v průběhu školního roku vybíhat schody ke třídě a začaly po nich důstojně kráčet. Změny na hrudníku způsobily, že se z běžného běhu stal nerovnovážný pohyb doprovázený nechtěnými posuny pod tričkem a nevyžádanou pozorností spolužáku.
Dnes je všechno úplně jinak. Mnohé z nás dnes vzpomínají na zlaté pevné časy. Až u mě začne působit zemská přitažlivost, nikdy nikdy si na plastiku nepřistoupím, přestože už můj věk nezačína 4- kou. Jsem velkký zbabělec!

Vodfon

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 10. března 2011: Plastika poprsí - váš názor

Jaký máte názor na plastickou operaci ňader, milé čtenářky? Odsuzujete ji? Podstoupila byste ji? A kdyby vám to partner rozmlouval, nebo si to naopak přál, uposlechla byste ho?

Anebo máte s plastikou ňader nějaké vlastní zkušenosti?

Napište mi svůj postoj k plastice poprsí jako příspěvek k dnešnímu tématu. Vyhraňte se! Svůj příspěvek zasílejte na redakční e-mailovou adresu uvedenou níže. Do předmětu mailu nezapomeňte napsat heslo. Pokud chcete mít šanci na dárek, knížku Tradiční čínská medicína - samoléčba od Cornelie Raabové z nakladatelství IKAR a intenzivní vlasové sérum PANTENE PRO-V natureFUSION, ať je váš příspěvek dlouhý alespoň jako tento odstavec textu.

cena