tereza-Maskova-seznam.jpg
Zdroj foto: Profimedia

Zpěvačka bude kromě působení v taneční soutěži nadále také vystupovat a koncertovat. Doufá, že všechny položky svého nabitého programu dokáže skloubit, ačkoli je jí jasné, že přípravy na tuto soutěž budou velice náročné, a to jak fyzicky, tak i časově. Na pozvání do tanečního klání ale reagovala bez většího zaváhání, s chutí totiž přijímá nové výzvy.

Jaký máte vztah k tanci, pokud vůbec nějaký?
Tancovat mě vždy bavilo a stále mě to baví. Nikdy jsem ale nechodila například do tanečních.

StarDance tedy bude vaší první větší zkušeností s tancem?
Tanec jsem měla samozřejmě na konzervatoři, ale ten byl spíše klasický, jako balet a podobně. Hrozně se proto těším, až se tyto nové styly naučím. Vždycky se mi líbilo jak ženy, ale i ti chlapi dokáží pohybovat rukama a zároveň nohama. A také se těším na ty šaty!

Na který tanec se těšíte ze všeho nejvíce?
Ze všeho nejvíce se těším na jive nebo na cha-chu.

Svého tanečního partnera prozatím neznáte. S kým budete tvořit taneční pár se dozvíte až v červnu. Jste z toho nervózní, nebo máte ráda překvapení?
Musím tedy říct, že je to zvláštní pocit. Ale zatím mi to vlastně nevadí, zatím jsem v klidu a moc se těším, až svého tanečního partnera poznám.

Tanec bude vyžadovat určitou zdatnost, jak se udržujete v kondici?
Často běhám, v podstatě každý den. A také se snažím dávat si pozor na to, co jím. Mám pocit, že jsem ten typ člověka, který se jen napije vody a hned přibere, proto se v tomhle ohledu hlídám. Ale samozřejmě si dám i smažák, když mám na něj chuť. Takže se úplně neomezuju, jen se to snažím kdyžtak kompenzovat tím sportem.

Zdroj info: Tiskové informace StarDance, rozhovor s Terezou Maškovou