Pro čtenářku mařinku život běžel den po dni a přinášel radosti i starosti. A je vděčná hlavně za to, že nikdo z blízkých neodešel tam, odkud není návratu.

Tak to je moc dobře, milá mařinko, ať to tak zůstane i nadále. Moc Vám děkuju za příspěvek a přeju krásný den i celý nový rok.


Uplynulý rok jsem ještě nehodnotila. Proč taky? Přijde mi, že život běží tak, jak má. Práce, škola, rodina, nejrůznější povinnosti. Byly i zlé chvíle, podrazy od lidí, kterým jsem důvěřovala, ale na takové věci vzpomínat nechci. Zásadní radosti - žádné dítko do rodiny nepřibylo, takže žádná veliká radost se nekonala. Prostě život běžel den po dni a přinášel nejrůznější radosti i starosti.

Je tu ale něco hodně důležitého. Do roku 2014 jsme vstoupili všichni. Nikdo z našich blízkých neodešel tam, odkud není návratu. Za tuto skutečnost cítím velký vděk. A doufám, že i nově nastávající rok bude stejně příznivý a nikoho našemu srdci drahého nám nevezme.

Přeji vám všem do nového roku 2014 jen to nejlepší, hlavně zdraví a pohodu.

mařinka

Pozn. red.: Text neprošel redakční korekturou.

Téma dnešního dne: Rok 2013

  • Co vám přinesl rok 2013?
  • Jak na něj vzpomínáte?
  • Co se vám vloni povedlo a nepovedlo?
  • Stalo se ve vašem životě něco zásadního?

Prosím, další příspěvky už neposílejte, za chvíli se dozvíte, kdo vyhraje, a to knížku Sexy vrásky a velké lásky, kterou napsala India Knightová (nakl. JOTA).

obal

Reklama