Když je vidíme v televizi nebo na fotkách v časopisech, jsou prostě dokonalé! Žádné vrásky, po akné ani památky... a v nás se probouzí závist nebo lítost, protože ony prostě mají tváře bez jedié chybičky. Ano, řeč je o slavných ženách. Jenže není všechno zlato, co se třpytí, a věřte, že většinou jde o velmi šikovné ruce vizážist(k)y a následně třeba grafika, protože tyhle dámy, jak se právě můžete přesvědčit, mají k dokonalosti pěkně daleko...

Ať už se jedná o herečku, modelku či zpěvačku, vždy se pyšní nádhernou tváří a hlavně bezchybnou pletí, ale... víte, co se doopravdy skrývá pod nánosy make-upu?
I ony totiž občas vyjdou ven a ukážou svoji tvář bez předchozího zásahu své pravé ruky, kterou je jejich osobní vizážist(k)a. A to se pak nestačíme divit! Pokud vás momentálně trápí nějaký ten pupínek na tváři, tak se podívejte na fotky níže, protože pohledem na tyto známé ženy si hned spravíte náladu, to zaručujeme. :)

sd
Také se vám vždy zdála Cameron Diaz jako dokonalý prototyp ženy? A co teď?

dsf
Nyní již pro nevhodné chování Miley Cyrus máme pochopení, je to prostě puberťačka se vším všudy. :)

sd
Když už nic, tak rtěnku má Rose Mcqowan pěknou, že? Ale že by celkový dojem zachránila, to se říct nedá...

sdf
Zde je jasný důkaz toho, že ani sebelepší plastičtí a estetičtí lékaři neumějí zázraky.

Zdroj: Profimedia.cz

Tak co, už si budete víc věřit?

A na závěr malá upoutávka. Jestli vás, milé dámy, trápí problematická pleť, rozhodně si nenechte ujít naše čtvrteční vydání. Kromě jiného se zaměříme na produkty, které jsou speciálně určené pro problematickou pleť, ať už se jedná o rozšířené póry či akné.

Čtěte také:

Reklama