PRO LETNÍ PÁRTY POD HVĚZDAMI
Pro ženy & pro muže


Vůně letních nocí uschovaná ve flakónu. Vášnivá letní kolekce pro párty pod hvězdami. NIGHT LIFE by Esprit pro ni a pro něj. Ten nejlepší způsob, jak si okořenit život a dodat létu 2007 jedinečné kouzlo.


Skvělá zábava přichází s nádechem Piña Colady. V dámské variantě night life by ESPRIT ji cítíme v hlavě vůně, která v sobě míchá brambořík, ananas a svěží kokos. Tato směs pak přechází do lahodného srdce z pivoňky, mandlového květu a hlohu. Vše pak završuje základ tvořený světlým dřevem, kokosovým mlékem a pižmem. Neodolatelná kombinace!


Pánská varianta night life by ESPRIT obsahuje stejně jako dámská mužný dotyk Piña Colady s lyrickou vrchní nótou mandarinky, citronu a jablka a s exotickým srdcem  ze skořice, ananasu a černých fialek. Spodní nóta z cedrového dřeva, ambry a kokosového dřeva přináší teplo do této esence, která prostoupí celé vaše tělo – a také srdce.


Se speciální letní edicí samozřejmě přichází i speciální balení. Dámský flakón je pokrytý divokými  květy v exotických půlnočních tónech růžové a purpurové, které evokují magický soumrak na pláži, zatímco hlavní téma pánského flakónu představuje zvláštní bambus v pestré směsi zelené a oranžové. Krabičky kopírují motiv flakónů, který jako by nás lákal…

užít si noc,
                    užít si léto
                            a užít si život. S vůní ESPRIT.  

 

SOUHRNNÉ ÚDAJE


night life by ESPRIT

Speciální kolekce pro léto 2007

 

Neodolatelný dotyk léta a noční párty ve speciální edici pro léto 2007. Piña Coladový koktejl vůně night life by ESPRIT v dámské i pánské variantě.


Dvě  vůně pro oslavu léta a kouzelných nocí plných bezstarostnosti a radosti z prázdnin.


Dvě vůně, které zachycují žár a vášeň letních večírků pod hvězdami.  

 


night life by ESPRIT pro ženy

Toaletní voda 15 ml    299 Kč / 379 Sk
Toaletní voda 30 ml    399 Kč / 499 Sk
Parfémovaný deodorant 75 ml   279 Kč / 329 Sk

 

night life by ESPRIT pro muže

Toaletní voda 30 ml    299 Kč / 379 Sk
Parfémovaný deodorant 75 ml   279 Kč / 329 Sk

Reklama