Nicole Kidmanová (41), která je díky svému hvězdnému statusu zvyklá na nejvyšší možný luxus během natáčení filmů, jaký zahrnuje minimálně plně vybavený přívěs a suitu osobních asistentů, musela kvůli svému nejnovějšímu snímku Australia (2008) hodně slevit ze svých požadavků. Natáčení v australské divočině totiž zahrnovalo spánek pod hvězdami, jaký znají jen trampové a tuláci.

„Režisér filmu mi dal na výběr. Buď budu spolu s celým filmovým štábem spát ve vypůjčených armádních stanech v místě natáčení, nebo strávím každé ráno a večer dvě hodiny na cestě dojížděním do jednoho malinkatého hotýlku a zpět," prozradila herečka, která si bez váhání vybrala vlastní stan ve stylu MASH, kde sice nebyla postel ani zavedená voda, ale alespoň nemusela nikam dojíždět.

„Nechtěla jsem trávit čtyři hodiny denně v neklimatizovaném starém džípu, tak jsem si raději vybrala kempování. Nakonec to byla docela legrace. Připadala jsem si jako opravdický tramp, když jsem v noci slýchala všechny ty děsivé zvuky noci," říká herečka.

Reklama