Australská herečka Nicole Kidmanová (41) se zhlédla v romantickém životě kovbojů. Během natáčení nového filmu z kovbojského prostředí se totiž musela naučit všechny dovednosti, kterými správný honák dobytka vládne. Naučila se tak nejen skvěle jezdit na koni, ale i švihat bičem, chytat dobytek do lasa, shánět stádo dohromady, hnát je na pastviny, oddělit dobytče od stáda nebo střílet z pušky.

Nicole, která je matkou několikaměsíční dcerky Sunday Rose, se natolik zamilovala do kovbojského života, že si s manželem Keithem Urbanem pořídila nedaleko Sydney svůj vlastní ranč. Na něm chovají stádo dobytka.

„Nikdy jsem si nemyslela, že mě kovbojský život tolik uchvátí. Vlastně jsem se dobytka strašně bála, než jsem začala natáčet, ale postupně jsem si ho zamilovala. Jsou to chytří tvorové,“ myslí si herečka, která svou kovbojskou zručností překvapila i filmový štáb.

„Všichni mi tvrdili, že jsem se snad na ranči musela narodit, jak to skvěle s dobytkem umím,“ pochlubila se Nicole, která se nyní stará o své vlastní čtyřicetihlavé stádo. To spásá rozsáhlé pozemky kolem ranče a dává tak krásné Australance pocit, že je skutečná kovbojka.

Reklama