pn.jpg

Foto: Profimedia

Nick a Priyanka na svých sociálních sítích o víkendu sdíleli identická prohlášení, ve kterých oznámili narození svého prvního dítěte. „S velkou radostí potvrzujeme, že jsme prostřednictvím náhradní matky přivítali na svět děťátko,“ napsali a požádali v aktuálním období o soukromí. Chtějí se totiž plně věnovat svým rodičovským záležitostem.

První potomek páru je dle britského Daily Mailu ženského pohlaví. Holčička se narodila v sobotu v nemocnici v jižní Kalifornii. Podle informací magazínu porod proběhl předčasně. Termín měla náhradní matka až za 12 týdnů, v dubnu.

profimedia-0495058458.jpg

Foto: Profimedia

Priyanka a Nick si přáli mít dítě už dlouhou dobu, ale nebyli úspěšní, a tak se nakonec rozhodli, že jejich dítě odnosí náhradní matka. Setkali se s agenturou v Kalifornii, aby možnosti náhradního mateřství blíže prozkoumali. Jde o páté náhradní mateřství ženy, která dítě odnosila. Podle zdroje Daily Mailu se s ní pár setkal a velmi si ji oblíbil.

Možná si pak můžete přečíst toto: Marylin Monroe voněla po růžích a pelargoniích, Elizabeth Taylor zase po rozmarýnu a vanilce

Devětatřicetiletá herečka a devětadvacetiletý zpěvák se vzali v roce 2018 v indickém Jodhpuru během velkolepého obřadu. Začátkem tohoto měsíce Priyanka pro Variety řekla, že mít děti je rozhodně součástí plánu jejich společné budoucnosti.

profimedia-0400364843.jpg

Foto: Profimedia


 
Zdroje: Hindusatn Times, Daily Mail, Indian Express, People, Instagram Priyanky Chopry