píše ve svém příspěvku první čtenářka s nickem petulka123. S tímto heslem jistě budete souhlasit všechny. Jak to ale petulka 123 myslí přesně a co si pod tím představuje, se už dočtete v této novince. Co myslíte, dává přednost líčení, nebo přirozenému vzhledu?

Pěkný den, to je ale zase zajímavé téma. Je mi 27 let a nenamalovaná mezi lidi chodím běžně. Sice nevím, jak budu vypadat za 30 let, ale teď to snad není nejhorší. Myslím, že to hodně lidí přehání a přikládá make-upu přehnaný význam. Myslím si, že když je člověk přirozeně upravený, učesaný, má na sobě čisté oblečení, nesmrdí a příjemně mluví a vystupuje, je to milionkrát lepší než sledovat „pojízdnou drogerii“.

Nemám ráda „zmalované“ holky i když mám pár takových kamarádek, co pořád vyndávají kapesní zrcátka a kontrolují oční linky a na rty nanášejí centimetrovou vrstvu lesku :) Poslední dobou to i kluci s gelem na vlasy a krémy začínají přehánět. Vždyž je to samá chemie....Stačí se podívat na hvězdy showbussinesu. Tvrdí rockeři si dávají černé oční stíny, černý lak na nehty....někdy by se tomu normální človět zasmál.

Ale samozřejmě i já o sebe pečuji. Mám šuflíčkek v nočním stolku plný tělové kosmetiky a taky poličku v koupelně. Do práce se maluji jemně tzn. pudr a řasenka, občas oční stíny. To ale musím mít ráno chuť a čas se malovat. Když jdu na nákup, na procházku s psíkem nebo na zahrádku, byla bych blázen, abych se malovala. Člověk se trochu zpotí a malovátka jsou kde? ..... haha :)

Něco jiného je ale akce, na kterou chodím moc ráda a tou jsou plesy. To si udělám krásné kouřové stíny, řasenku a lesk, načešu si vlásky, udělám lokny, vyndám ze skříně své jediné lodičky a jde se na to :) Je to ale jen tak třikrát do roka :) Ale moje heslo je „nic se nemá přehánět“, prostě všeho s mírou a s dostatkem vkusu.

Mějte se pěkně ať už namalovaně nebo nenamalovaně :)

petulka132

Milá petulko123, máte jistě pravdu, že se nic nemá přhánět. Tím spíš, když je vám o těch třicet víc.

Jak jste na tom s „malovátky“ vy, milé ženy-in? Jste s nimi kamarádka, nebo ne? Umíte se decentně nalíčit? Co nesmí chybět ve vaší dekorativní výbavičce? Jak jste namalovaná právě teď? Kolik času vám líčení zabere?

Napište nám na redakce@zena-in.cz

Reklama