Zapomeňte na starosti s dětmi, na manžela a dejte alespoň na jeden večer přednost cizím mužům. Chippendales přijedou ve čtvrtek 17. listopadu do Prahy právě s jediným cílem - svými vypracovanými těly pobavit ženské publikum. V oblasti ženského zábavního průmyslu jsou ve světě uznávanou značkou a v pražské sportovní hale Slavia ve Vršovicích se Vás o tom pokusí přesvědčit. 

V tangách i bez

Večer plný zábavy tvoří série dokonalé choreografie a hudby. Taneční čísla a erotická show (místy jemná, místy ostřejší) se střídá s hudebními čísly odehrávajícími se přímo v hledišti. Flirtování, objímání a samozřejmě předvádění se v tangách (nebo dokonce bez nich) - to vše jsou Chippendales.

Celá show, oděná do nových kostýmů, je připravena a propracována do nejmenších detailů. Množství scén a čísel samozřejmě podtrhuje i efektivní technické zabezpečení, světelná show, mlhové efekty a doslova šílenství v pozitivním slova smyslu, které tito mladí muži vyvolávají. V Evropě jsou Chippendales populární stejně jako kterákoliv hudební skupina.

Pohled na muže zblízka

Soubor založil v roce 1979 Steve Banerjee. V současnosti se ale více přibližují broadwayské produkci spíše než striptýzovému vystoupení. Ale zůstávají věrni původnímu nápadu. Mají dokonalé kostýmy, dokonalou choreografii, dokonalá těla.

Pozor! Show Chippendales není pro každého. Je pro ty ženy, které jsou odvážné a rády se podívají na krásné nahé muže zblízka, stále mají živou představivost, a co je nejdůležitější, je pro ty, které se chtějí opravdu pobavit. Nenechte si tuto podívanou proto ujít.

 

Vstupenky jsou v předprodeji v síti www.ticketstream.cz

 

Lístky na tuto akci můžete na Žena-in vyhrát! Soutěž probíhá ZDE! Přejeme vám hodně úspěchů!

Reklama