Persil opět potvrzuje svou roli experta a jednoznačného inovátora ve své kategorii, protože jako jediný značkový prací prostředek reaguje na světové trendy v praní. V červnu přichází na český trh s převratnou novinkou Persil Expert 20 °C. Ta si díky nové, extra silné receptuře dokáže poradit i s odolnými  skvrnami a to již od 20 °C. 

Nic není silnejší než nový Persil Expert 20 °C. Nový Persil nyní obsahuje 6 druhů enzymů a speciální mikrokapsle s tekutým odstraňovačem skvrn, které dokážou účinně odstránit i odolné skvrny a to již od 20 °C. Síla Persilu začíná působit již v momentu, kdy se pračka začne plnit studenou vodou a kdy se s ní prací prostředek smíchá. Oblečení tak bude dokonale čisté a beze skvrn.

Persil

„Je téměř alarmující, že přibližně 90 % spotřebované energie při praní je využito právě k ohřevu vody. Zároveň toto množství může činit až 19 % celkové spotřeby energie v domácnosti,“ komentuje Jana Očadlíková, manažerka marketingu divize Prací a čisticí prostředky Henkel ČR a dodává: „Teď už není nutné používat vysoké teploty, protože Persil je tak silný, že vypere odolné skvrny již od 20 °C.“

Persil

Nový Persil Expert 20 °C si dokáže poradit i s tím odolnějším znečištěním při velmi nízkých teplotách, ať už se jedná o zažranou špínu od bláta nebo o mastné skvrny od jídla. Nemusíte tak zvyšovat teplotu a riskovat poškození vašeho oblíbeného prádla, abyste se obtížných skvrn zbavili. Praní při nízkých teplotách vám ušetří nejen čas a peníze, ale pomůže vám zachovat kvalitu oblečení a navíc tím šetříte životní prostředí.

Nový Persil Expert 20 °C se na pultech obchodů objeví v červnu 2013, přičemž k dispozici bude jak ve variantě pracího prášku, tak gelu, na bílé a stálobarevné oblečení a barevné oblečení v následujících velikostech balení: 20 dávek za DMOC  179 Kč, 50 dávek za DMOC 399 Kč a 70 dávek za DMOC 499 Kč.