Nasucho nebo namokro?

Zorientovat se v nabídce epilátorů nebývá jednoduché, na začátek si můžete pomoci jednoduchou otázkou. Chcete si nohy epilovat namokro nebo nasucho? Pokud nevíte, jak odpovědět, zvolte raději přístroj, který je bezdrátový a dokonale vodotěsný, abyste jej případně mohli používat i ve sprše nebo ve vaně. Stačí na hlavu kápnout trochu sprchového gelu a proces odstraňování chloupků ještě více zpříjemní bohatá pěna.
5d19f9160ff97obrazek.png
Nový epilátor Panasonic ES-EL8A je elegantní, ergonomický a můžete používat nasucho i namokro.

Když jde o čas

Věčný boj s nežádoucími chloupky lze vyhrát pouze s efektivní posilou, která celou proceduru zrychlí, zbaví vás nepříjemných pocitů a postará se o dlouhotrvající hladký výsledek. Při výběru se proto dívejte na takové parametry jako je velikost hlavy, její ohebnost, počet pinzet a rychlost. Skvělou volbou je epilátor Panasonic ES-EL8A. Jeho flexibilní hlava se dvěma disky s 60 pinzetami lze vyklopit o celých 90 stupňů, takže se dokonale přizpůsobí vašim křivkám. Široká hlava je zároveň zárukou rychlé a precizní epilace, každým tahem totiž odstraníte chloupky z větší plochy. Čas šetří i nový rychlý režim, při kterém se pinzety pohybují rychleji. Samozřejmě, k dispozici jsou i dvě tradiční rychlosti - normální a pomalá.

Více funkcí, více času pro sebe

Kvalitní epilátor by měl zvládat více než jen boj s chloupky. Proto platí, že čím více nástavců, tím multifunkčnější přístroj získáte. Dívejte se však i na praktičnost. Epilátor Panasonic ES-EL8A představuje výkonný model typu "6 v 1” a v jeho výbavě nechybí ani holicí hlava s výsuvným zastřihovačem, epilační hlava na oblast třísel a podpaží či hlava s pemzou na úpravu ztvrdlé kůže na chodidlech. Pravidelným používáním si tak ušetříte množství času, které byste jinak strávili na pedikúře.

5d19f92cd5722obrazek.png

Moderní epilátor může zastat celou řadu funkcí.

Zapojte se do naší soutěže o 2 epilátory Panasonic. Soutěžit můžete zde!
 

Reklama