Ačkoliv se to na první pohled nemusí zdát, odstraňování chloupků v našich životech zabírá docela hodně času. Nevěříte?

lumea

Holení nohou, podpaží a oblasti bikin zabere v průměru zhruba pět minut. Pokud se tedy holení věnujete několikrát do týdne, strávíte touto činností více než hodinu za měsíc. Časová náročnost epilace je na tom v porovnání s holením ještě mnohem hůře, nicméně vše prý vynahradí svou trvanlivostí. Skutečně vše? I bolest nebo nepříjemný pocit během trhání?

lumea1

Nejmodernější metoda odstraňování chloupků - inovativní technologie IPL neboli intenzivní pulzní světlo v přístrojích Philips Lumea, funguje jinak. Pulsy světla zabrání opětovnému růstu chloupků. Nejen, že to nebolí, ale budete mít klid až na 8 týdnů. Konečně tak můžete doma zažít pocit stejně hladké pokožky jako po návštěvě specializovaného dermatologického centra.

lumea2

Přístroj Philips Lumea vysílá do lůžka chloupků jemný puls světla (IPL). Ten je uvnitř lůžka přeměněn na teplo, které má přirozenou tendenci tlumit růst chloupků. Lůžko chloupku tím samovolně přechází do klidové fáze – jedné ze tří fází růstového cyklu. Chloupek, který z lůžka vyrůstal, se uvolní a sám bezbolestně vypadne. Dokud lůžko chloupku zůstává v klidové fázi, nový chloupek neroste. K tomu stačí jednou za až 8 týdnů zopakovat aplikaci Philips Lumea. Klinické studie navíc potvrzují, že po prvních 4 - 5 ošetřeních, vždy s odstupem dvou týdnů, dochází až 75% omezení růstu chloupků trvající celé měsíce. 

O tom, že epilace nemusí rozhodně bolet a vydrží klidně až 8 týdnů, se přesvědčila osobně i česká herečka Jitka Schneiderová. Nevěříte?

Podívejte se samy:

V současné době je na trhu k dispozici několik modelů – bezdrátový Lumea Prestige SC2009, který kromě většího tělového nástavce nabízí ještě přesný nástavec pro ošetření obličeje a nástavec pro oblast bikin, bezdrátový SC2005, jehož součástí je nástavec pro ošetření těla a dále síťový SC1995 s tělovým nástavcem. Všechny modely disponují lampou, která poskytne více než 250 000 záblesků, nabízejí pět nastavení intenzity světla podle typu pokožky a barvy chloupků, kdy integrovaný UV filtr chrání před UV zářením.

Navíc, pokud si nyní zakoupíte jeden ze systémů Philips Lumea a ten vám nebude z jakéhokoliv důvodu vyhovovat, můžete ho v rámci promo akce „90 dní testování se zárukou vrácení peněz“ do 90 dnů od nákupu vrátit.

Více informací na  www.lumea.cz

 

lumea3

Advertisement

Reklama