Další fotku chlapa poslala do redakce čtenářka Temeraire. Má ráda úsměv svého partnera, ale ještě o trochu víc jeho zajímavou povahu...

Něžného a zodpovědného morouse se sklony k dětinskosti má doma čtenářka Temeraire...


Zdravím čtenářky i redakci.

Co je na mém chlapovi nej? V první chvíli mne napadl úsměv, ale ten je skoro nej.
Nejvíc se mi na tom mém sluníčku totiž líbí povaha. Dovede být sice nepříjemný morous, ale takové chvilky vyvažuje a vlastně i předčí svou ohleduplností, zodpovědností, ochotou pomoci, ale také dobrodružnou a - jak je vidět na fotce - někdy dětskou náturou. Je to blíženec - takže přirovnání k větru by asi bylo na místě. Někdy něžný vánek, jindy pořádný uragán. A to je prostě to nej. Jeho povaha je důvod, proč má přátele, kteří za ním stojí, proč ho mají rádi i cizí lidé a proč jsem se do něj já zamilovala.

jarda

Temeraire

Pozn. red. Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 24. června 2011: Nej mého chlapa!

Co se vám na vašem chlapovi líbí nejvíc? To je otázka přímo do pranice. Je mi jasné, že těch věcí je spousta, ale teď se musíte rozhodnout pouze pro jednu z nich. Nevíte-li jak na to, zavřete oči a vzpomeňte si na něj - tak! Už to máte? Určitě ano. Teď už stačí jen vzít foťák a vytvořit ten správný snímek. Pokud se vám to nepodaří, pak alespoň tu jednu nej věc vašeho chlapa popište (popis ať je dlouhý alespoň jako tento odstavec textu). V ideálním případě pošlete fotku i s popisem!

POZOR! Budete-li posílat fotografii, vyberte jen jednu.

Vaše příspěvky čekám na následující e-mailové adrese...

A co můžete za svůj dnešní příspěvek získat? Pro jednu z vás tady mám připravený krásný dárek - tedy spíš pro toho vašeho miláčka (třeba za to, že se nechal vyfotit): VICHY HOMME Gel na holení pro citlivou nebo problematickou pokožku a VICHY HOMME Čistící gel s kyselinou salicylovou.

vichyvichy