Seznamte se s revoluční novinkou v podobě speciálních fixů určených zejména pro děti předškolního věku. Zcela nový produkt nese název STABIILO TRIO Scribbi a se svým odpruženým hrotem, super vypratelným inkoustem a mnoha dalšími vychytávkami bude přinášet radost dětem i jejich rodičům po skutečně dlouhou dobu.

Nové fixy STABILO TRIO Scribbi jsou určeny hlavně pro děti ve věku 3-6 let. Na první pohled upoutají robustním trojúhelníkovým tělem, které se snadno drží, což je velmi důležité zejména u malých kreativců, jenž se malovat či psát teprve učí. Jejich malé ruce zůstanou díky skvělé ergonomii bez únavy i po dlouhém používání. Vaše děti si Scribbi oblíbí nejen díky jejich pohodlnému, specifickému tvaru, pestrosti barev, ale také nezničitelnému hrotu, se kterým zůstávají stále jako nové.

Pevný a odpružený hrot dokáže kompenzovat výkyvy tlaku na fix při psaní či kreslení a tím udržet kvalitní podání stopy po celou dobu jeho používání. Výrobek je skutečně vhodný i pro ty nejmenší, což je ověřeno certifikátem CE. Skvělou zprávu máme i pro rodiče: „Inkoust náplně je velmi snadno vypratelný!“ Jistě také ocení i masivní tělo, které zajistí přesný ergonomický úchop a jednoduchou manipulaci s fixem, je velmi jednoduchá i pro ty nejmenší. Dítě tak dostává příležitost procvičovat jemnou motoriku již od nejútlejšího věku.

Drobné tečky nebo velké puntíky, silné či tenké čáry apod., to vše lze se STABILO Trio Scribbi jednoduše ovlivnit silou tlaku, aniž by docházelo k postupnému roztřepení hrotu. Fix snese opravdu velký tlak bez sebemenšího mechanického poškození a díky velké náplní vydrží nepoměrně déle než běžné fixy. Osm sytých barev v praktickém pouzdru zajistí výraznou pestrost namalovaných obrázků. Jednotlivé barvy jsou také k dispozici samostatně.

Více najdete na www.stabilo.cz 

Reklama