Časy se mění. Nový životní styl je velmi dynamický a sportovně laděný. Z tohoto důvodu jsou kladeny i vysoké nároky na naše vlasy, kdy účes musí obstát i v náročných podmínkách. Kosmetická divize Schwarzkopf & Henkel přinesla proto na český trh novou řadu produktů značky Drei Wetter Taft POWER se systémem Power Plus®. Tato nová řada představuje čtyři produkty se stupněm pevnosti pět, prozatím nejvyšším na stupnici pevnosti značky Drei Wetter Taft. Zaručena mega silná fixace.

Dlouhé sezení v kanceláři před počítačem a několik pracovních schůzek denně, to je v dnešní době velmi častý jev. Pracovní nasazení je vysoké a člověk musí vypadat stále upraveně, jakoby zrovna vyšel od kadeřníka. Řešením, jak si v dnešní uspěchané a fyzicky náročné době udržet stejně dokonalý účes po celý den, je nová řada produktů značky Drei Wetter Taft POWER v nápadném elegantním černém balení. Ač se to nemusí na první pohled zdát, Power je Unisex řada stylingových produktů, používají ji s radostí jak dámy, tak i pánové.

S nejvyšším možným stupněm pevnosti „5“ zaručují produkty PoweR extrémně vysokou pevnost účesu v každé situaci a po celý den. To je možné díky systému Power Plus®, účinnému komplexu vyvinutému tak, aby vlasy citelně posílil a zvýšil jejich odolnost.

Systém Power Plus® je obsažen ve všech třech stylingových produktech Drei Wetter Taft POWER. Vedle laku na vlasy a tvarovacího gelu v kelímku je zvláště pro extrémní situace vhodný Power Sport Gel. Kvalitní dávkovač obsahuje první gelovou recepturu, která je odolná vůči vodě a potu, a tudíž je ideální pro všechny, kteří jsou aktivní a sportují. Tento přípravek, zaručuje zvláště vysokou pevnost a lze ho snadno vymýt šamponem. Díky Power Sport Gelu značky Drei Wetter Taft není účes ani po protančené noci na diskotéce splihlý a i po sportování bude vypadat dobře a upraveně.

Účes vytvořený pomocí řady Drei Wetter Taft Power si i při nejvyšším výkonu zachová nejlepší formu. Vyšší pevnost není možná.

  • Power lak na vlasy posiluje vlasy a dodává jim mega-vysokou pevnost, vlasy nezatíží, nevysušuje je ani neslepuje. Propůjčí účesu dokonalý tvar a vlasy výrazně posílí. Lze jej snadno vyčesat (250 ml, orientační maloobchodní cena je 89 Kč).
  • Power tvarovací gel dodá vašim vlasům mega pevný účes od kořínků až ke konečkům. Je ideální pro modelování jednotlivých vlasových partií i celého účesu. (150 ml, orientační maloobchodní cena je 95 Kč).
  • Power Sport Gel, první účinné složení odolné vůči vodě a potu z praktického dávkovače je ideální pro všechny, kteří jsou aktivní, sportují a jsou často v pohybu. Zaručuje pevnost účesu i v extrémních situacích a lze jej smýt pouhým šamponem. Pro nezničitelné Power účesy (150 ml, orientační maloobchodní cena je 85 Kč).
  • Power pěnové tužidlo je poslední novinkou této řady. Snadná aplikace, kterou každý ocení. Vlasy nevysuší ani neslepí a přitom je viditelně posílí. (200 ml, orientační maloobchodní cena je 89 Kč).
Reklama