Jsme my dámy ještě skutečně dámy? Někdy to nebývá tak jednoznačné. Ač může být jistá žena fyzicky neskonale půvabná, některé její činy už veškerý půvab postrádají.

Jinými slovy se nejspíš nedá okomentovat skutečnost, že zástupkyně něžného pohlaví, které už nejspíš není tak něžné, jak bývalo, během víkendu zaplnily lůžka protialkoholní záchytné stanice v Praze. V průběhu celé noci je sem sváželi policisté především z centra hlavního města.

Policisté několik žen zadrželi pro výtržnost v různých zábavních podnicích a několik dalších svým chováním obtěžovalo či pohoršovalo veřejnost. U dvou „milých dam“ museli dokonce policisté zklidnit jejich agresi poté, co se v opilosti snažily poničit městskou zeleň

Mnoho žen, a možná jste i vy jednou z nich, si tu a tam dopřeje sklenku dobrého vína. Na tom není nic špatného k vidění. Ovšem až do chvíle, kdy by se vypité sklenky daly přepočítat na lahve. Záchytná stanice na Bulovce může opilcům poskytnout celkem třiadvacet lůžek. Všechna lůžka během nedělní noci obsadily právě ženy.

Co na to říkáte?

Reklama