Úřadující Česká Miss 2016 Andrea Bezděková dnes odlétá reprezentovat Českou republiku na nejprestižnější soutěž krásy Miss Universe na Filipíny. Blýskne se v těchto šatech? 

Na exotických Filipínách ji čeká nabitý program, který vyvrcholí 29. ledna finálovým večerem Miss Universe, kdy bude zvolena nová královna krásy. „Těším se, ale zároveň ve mně celá soutěž budí obrovský respekt,“ přiznává Bezděková.

Exkluzivní róby na finálový večer pro Andreu vytvořila návrhářka Tereza Sabáčková. „Předností České Miss Andrey Bezděkové je bohatá škála výrazů, je to žena mnoha tváří. A proto i typy šatů mají různou atmosféru a zdůrazňují různý temperament,” říká návrhářka.

Mezi modely tak najdete nejen romantické šaty v pudrových odstínech, ale i ty ďábelsky svůdné. „Ty odhalují její energickou, vášnivou povahu. Vysoký rozparek dává vyniknout štíhlým nohám, sukně z rudě červeného hedvábí při chůzi tančí jako plameny ohně, ve kterém Andrea září jako bohyně.”

Sama Andrea je z modelů z dílny Terezy Sabáčkové nadšená: „V šatech se cítím neskutečně dobře. Dodávají mi sílu a sebevědomí.“

andrea1

andrea2

andrea4

andrea3

Zdroj foto: Česká Miss

Reklama