Takhle už to nechci, dospěla k rozhodnutí a poprvé v životě si nechala udělat horoskop podle hodiny a data narození, od skvělé autorky astropsychologie, kterou jsme našly úplnou náhodou. Já sama miluju články této paní, vždycky mě pozvednou.
5f479e66a6a11obrazek.png
Foto: Shutterstock

Poté, co si nechala vysvětlit současnost, minulost a nástin blízké budoucnosti, udělala jasné rozhodnutí, co ze života vypustit (manžela) a kudy přibližně se vydat dál. Mě oslovila s tím, abych jí doporučila nějaký kámen. Nejsem odbornice na minerály, jen se mi někdy dostává vnuknutí na pomoc lidem, kteří to potřebují. A světe div se, většinou to má spojitost i s mou momentální situací!

Baruška potřebuje aktinolit, další z nerostů, o kterém jsem neměla ani sebemenší tušení.

I když jsem knihy o kamenech pročítala stokrát, mám pocit, že stránku s aktinolitem tam musel kdosi nedávno přidat, najednou tam zkrátka byl a zářil do světa.
Aktinolit je kamenem, který esoterici považují za světlo v temnotě, dokáže podle jejich víry a poznání zahánět pocit, že jsme ztratili cestu ke svým cílům a snům, jeho podstata a záření pomáhají předcházet pocitu osamění a odcizení. Pokud s ním budeme pracovat, čarodějka Eason potvzuje, že nám pomůže otevřít srdce druhým a pomůže nám nastavit přátelské vibrace při společenských kontaktech.
5f479f1739c8bobrazek.png
Foto: Shutterstock

Na poli tělesném nám pomáhá především při detoxikaci těla.

Ach jo, určitě si chci pořídit pár kousků aktinolitu… Dám si je do oken, na doporučení právě zmíněné vědmy. Ta o tomto nerostu říká: Aktinolit černé nebo temně zelené barvy pomáhá proti obavám. Pokud se něčeho bojíte, jste smutní nebo cítíte neopodstatněnou vinu, dotkněte se aktinolitu ukazováčkem, pojmenujte, co vás trápí, a dodejte: Kéž je toto břemeno ze mne sňato. Jednou za měsíc podržte nad aktinolitem zapálenou vonnou tyčinku s vůní dřeva, abyste krystal očistili.
Tento v určité své podobě nádherný nerost je také na doporučení dobré dáti právě do okna, za předpokladu, že žijeme v místě, kde se projevuje netolerance, nebo potřebujeme posílit ochranu našeho obydlí.

Aktinolit vás možná svým vzhledem neoslní, ale je to další z dlouhé řadu přírodních pokladů, které je potřeba poznat z druhé strany, té pod povrchem.
Dost často je vědoucími nazývám paprskovým kamenem, kvůli jeho podobě a způsobu, kterak jeho čistá energie proniká skrze auru. Jeho moc dokáže spojit svého nositele s ostatními lidmi a s vesmírem, je tu i proto, že upevňuje spojení lidstva šířením dobré vůle a porozumění.

Aktinolit, pane jo, pokaždé když poznám nový vzácný nerost, udivuje mě, jak je svět plný zázraků a vesmírných nabídek. Jak všechno souvisí se vším, vždyť to, co jsem se dočetla, se týká bytostně i mě… Inu, dopíšu článek, podívám se na stránky nabízející aktinolit. Anebo ještě lépe, vyrazím do nějakého esoterického obchůdku s nadějí, že tam na mě někde ten můj kamínek čeká… :-)

st3.jpg

Kámen orgonit ochrání vaše energetické pole

kamen.jpg

Reklama