Při výběru přípravků, které jsou spojeny s péčí o prádlo a s mytím nádobí, vybíráme podle vůně, složení … ale hlavně podle toho, jak šetrné jsou tyto přípravky k naší pokožce.

Rádi bychom vás seznámili s přípravky od firmy Henkel, které se vyznačují tou nejjemnější péčí.
Tak jako na vlasovou péči používáme přípravky různé podle toho, zda máme vlasy suché, roztřepené, mastné nebo s lupy, rozlišujeme i péči o prádlo a domácnost podle druhu prádla a podle toho, jaké přípravky jsou pro naší pokožku vhodné.

Trojlístek jemné péče od společnosti Henkel, který můžete nyní vyhrát v naší soutěži, se skládá z pracího prostředku Perwoll Balsam Magic pro vlnu a jemné tkaniny, který obsahuje speciální přísadu Care Balsam, jež pečuje speciálně o tento druh tkanin.
Perwoll Balsam Magic je k dostání ve formě prášku nebo praktického rozpustného gelu a je vhodný pro praní v ruce i v pračce při teplotách od 30–60 stupňů.

Dalším dárkem je mezi maminkami velice oblíbený Silan Sensitive, který je díky balsámové složce a přísadě mandlového mléka vhodnou aviváží i pro citlivou dětskou pokožku.
Nyní Silan koupíte v novém balení v tzv. Twist lahvi, která je výrazně pevnější a umožňuje lepší uchopení při nalévání do pračky.

Do třetice daruje společnost Henkel přípravek na mytí nádobí Pur Balzám s obsahem Aloe Vera, díky kterému již můžete říci sbohem podrážděné pokožce rukou.

Pokud chcete vědět více informací o výrobcích Perwoll, klikněte na tuto informační stránku: //zena-in.cz/perwoll/