Něžná odličovací péče Sedmikráska
5aec57daefbf3obrazek.jpg

Základem správné péče o pleť je pravidelné a kvalitní čištění pleti, které zbaví pleť nečistot a ideálně ji připraví pro přijímání účinných látek z hydratačních a regeneračních pleťových přípravků. Dopřejte své pokožce extra jemnou a šetrnou péči s odličovací kosmetikou Sedmikráska od české značky Manufaktura založenou na vysokém obsahu přírodních ingrediencí bez alergenních parfémů, parabenů, alkoholu a ropných produktů.

Zapojte se do našeho testování květnových novinek Manufaktura a vyzkoušejte novou odličovací péči z edice Sedmikráska.

Pro zapojení do soutěže musíte odpovědět na otázky v naší soutěži, kterou naleznete ZDE (KLIKNĚTE). Soutěž trvá do 13. května 2018 23:59.

Vybereme 10 čtenářek, které budou testovat:
5aec57ce5f021obrazek.jpg

Jemné odličovací mléko s mandlovým olejem a sedmikráskou pro citlivou pokožku 215ml, cena: 189 Kč
Pravidelné kvalitní odličování je základem péče o pleť, bez něhož je používání sebelepšího pleťového krému téměř zbytečné. Jemné odličovací mléko rostlinného původu s výtažkem ze sedmikrásky, mandlovým olejem, ovesným beta-glukanem, kyselinou mléčnou, vitamínem E a panthenolem dokonale odstraní make-up a další nečistoty, které se na pokožce během dne usazují. Mimořádně šetrná receptura bez obsahu barviv, alergenních parfémů, parabenů, alkoholu a ropných produktů je ideální i pro citlivou pokožku včetně odlíčení očí. Hydratuje a vyživuje pleť, napomáhá její regeneraci a dodává pocit hebkosti. Po odlíčení mlékem doporučujeme dočištění pleti pleťovou vodou, která napomůže stažení pórů, a zabrání tak jejich ucpání nečistotami.

Zklidňující pleťová voda s mandlovým olejem a sedmikráskou pro citlivou pokožku 215 ml, cena: 149 Kč
Jemná pleťová voda se sedmikráskou, ovesným výtažkem, mandlovým olejem, panthenolem a kyselinou mléčnou je ideální k rannímu i večernímu dočištění pleti. Hydratuje, zklidňuje a napomáhá stáhnutí pórů, čímž zabraňuje jejich ucpávání nečistotami. Zanechává pleť čistou, jemnou a ochráněnou před podrážděním. Mimořádně šetrná receptura bez obsahu barviv, alergenních parfémů, parabenů, alkoholu a ropných produktů je ideální k péči o citlivou pokožku.

Jemná olejová odličovací emulze na oči & obličej pro citlivou pokožku 155 ml, cena: 179 Kč

Jemný dvoufázový odličovač pleti i očí s funkcí lehkého, jen nepatrně mastného čisticího oleje a tonika zároveň si rychle zamilujete. Po protřepání se v produktu spojí obě části - odličovací olej s přírodními emolienty a vodní fáze s aktivními látkami - zklidňující sedmikráskou a panthenolem, hydratační kyselinou mléčnou a zklidňujícím výtažkem z mořských řas. Pouhými několika tahy tak rychle a pohodlně z pleti vyčistíte voděodolný make-up a řasenku, pot, prach a další nečistoty a zanecháte pleť dokonale čistou, jemnou a pečlivě hydratovanou. Díky šetrné receptuře s bezalergenní parefemací je tento výjimečný odličovač vhodný pro všechny typy pleti, obzvlášť pro suchou a citlivou.

Více informací o něžné péči Sedmikráska naleznete ZDE.

Přečtěte si také naše minulé voňavé testování s limitovanou edicí Fialka:

Soutěž trvá do 13. května 2018 23:59. Vybere 10 z vás, které budou testovat tento nádherně nežný balíček. Těšíme se na vaše zpětné recenze spolu s fotkami!