Když už jsme začaly s podzimní plískanicí halit vlasy do roztomilých huček a přitahujeme si vlněný rolák pod bradu, co ochrání naše rty? Je dobré vědět, že dnes už výrobci dekorativní kosmetiky nemyslí jen na barvy, ale rozmazlují nás i pěsticím složením svých výrobků. Do větrných dnů a chladných rán tak přináší Maybelline New York nejen fantastickou paletu barev, ale také hojivý balzám v jednom!

 

Ve svých oblíbených obchodech můžete nyní objevit novou rtěnku Hydra Extreme s přírodním kolagenem za 109 Kč. Až osm hodin svůdné plnosti rtů si můžete dopřát v mnoha barevných odstínech!  

 

 

 

 

 

Protože si budete připadat stále čerstvě nalíčená, nebudete chtít rty znovu a znovu upravovat při každém pohledu do zrcadla! Znamená to tedy, že jemná pleť bude večer vysušená, protože jste na ni zapomněla?! Ale ne! Rtěnka Hydra Extreme nově díky přírodnímu kolagenu chrání vaše rty a hydratuje je.

 

 

Co ještě přináší nová technologie od Maybelline New York?

 

-          přírodní kolagen zanechá vaše rty plné a svůdné až osm hodin!

-          ochranný faktor 15 drží v šachu nebezpečné UV záření!

-          rtěnka Hydra Extreme je první rtěnka na trhu s alantoinem, látkou podporující a urychlující hojení a regeneraci.

-          speciální hedvábná formule ve složení zabraňuje nerovnoměrnému rozetření rtěnky během dne.

 


Ještě váháte? No jistě! Kdo by si také bez rozmyšlení vybral z tolika odstínů! Maybelline New York seřadilo paletu do pěti barevných rodin. Zamyslete se nad tím, jakou hru chcete s barvami rozehrát. Možná vám pomůžeme se rozhodnout.

Něžně přirozené, nebo roztomile růžové rty? Romantická hnědá nebo svůdně fialová? A v neposlední řadě rafinovaná červeň plná vášně!

 

Něžné přirozené…

Odstíny 414, 145, 413, 39, 419, 160, 506, 42

 

Přirozené, nevtíravé a přitom lehce rozkošnické a svůdně šarmantní – i takové mohou být vaše rty. Hydra Extreme Přirozené odstíny se postará o to, aby byly rty plnější, smyslnější a svůdnější než kdykoli předtím a zachovaly si zcela přirozený a něžný vzhled.

 

 

 

 

 

 

 

        

Roztomile růžové…

Odstíny 417, 418, 54/186, 600, 610, 77

 

Romantika a den plný růžových snů. Hydra Extreme Růžové. Unikátní spojení extrémní hydratace s účinky přírodního kolagenu obdaří rty plností a smyslností. Paleta odstínů růžové potom dokončí jejich proměnu ve sladký sen. Roztomile růžové rty plné nevinnosti.

 

 

 

 

 

 

 

  

Romantické hnědé…

Odstíny 52/247, 660

 

Chcete okouzlit lehce dekadentním a zároveň temně elegantním výrazem vašich rtů? Hydra Extreme Hnědé odstíny obohatí váš vzhled o kouzlo sytých a nebezpečně svůdných rtů ve hnědých odstínech. Smyslná romantika v plných tónech.

  

Svůdné vínové a rafinované červené odstíny…

Odstíny 415, 402, 48/242 a 420


Přirozené a šarmantní odstíny pro denní líčení nebo romantické a svůdné tóny pro příjemný večer? Ať už se rozhodnete jakkoliv, rozhodla jste se pro sebe!

 

A teď jedna důležitá informace pro všechny z vás, které se rády dozví nové trendy z oblasti líčení nebo chtějí poradit od vizážistky, jak se mají správně líčit. Maybelline New York spolu s Ženou-in pro vás připravila úžasnou soutěž, ve které může nejen 30 z vás vyhrát rtěnku Hydra Extréme, ale také 3 z vás se mohou účastnit Školy líčení s Maybelline, která proběhne 1. 12. v Praze.

Tak neváhejte a zúčastněte se soutěže ZDE  

Reklama