Bílé se není důvod bát. Tedy, pokud nejste experty na vylití ranní kávy nebo venku zrovna nepadají trakaře. Bílá vás dokonale rozzáří, bez ohledu na to, zdali jste brunetka, blondýnka nebo třeba zrzka. Bílá je svěží, nepřitahuje sluneční paprsky a nedá se na ní prakticky nic zkazit, a tak se skvěle hodí do letních měsíců. Do práce, ale klidně i výlet nebo na letní piknik. Když k této super základní barvě ale přidáte ještě krajky nebo volány, mnoho z nás už začne trochu váhat a nechce se do takové romantiky vrhat. Velká chyba! Přesně tyto prvky se dokonale hodí k volným džínům, kožené bundě nebo třeba sukni, plátěným khaki kalhotám s kapsami nebo třeba džísce a biker boots. Stačí, když dáte prostor kreativitě a stanete se módní ikonou raz dva.

Volány v práci

Pokud se vám trend volánů nebo krajek líbí, nemusíte se jich bát ani v pracovním prostředí. Na tuto a novou sezonu se připravte na záplavu zajímavě střižených rukávů nebo límečků. Čím větší a zajímavější, tím lepší. Třeba v takové košili bez rukávů, zato s krásným objemných volánem okolo krku, se budete cítit jako členka královského dvora. Když ji pak sladíte s trendy palazzo pants nebo super širokými kalhoty, lodičkami a sakem, budete nejvíc šik žena v korporátu!

Volány a krajky na výletě

Na výlet či procházku jedině pohodlně! To je jasná věc. Ale nikde není psáno, že musíte vyrazit ve sportovním úboru a trekových botách. Ať už kráčíte městskými parky nebo objevujete krásy nové metropole, vsaďte na klasiku – šik tenisky a džíny. K tomu si místo trička oblékněte romantickou volánkovou halenku a navrch koženou bundu. Ta tu přehnanou něžnost zdravě shodí.

Krajky a volány na pikniku

Plánujete-li s přáteli nebo rodinou piknik, oblékněte se na to hezky a stylově. Volné plandavé šaty, které vypadají dobře, i když se v nich poválíte na dece, nestárnoucí džíska a hravé barevné doplňky. Jednoduché a šik. Takový outfit vás bude bavit tak moc, že v něm půjdete další den dělat parádu do centra a ty z vás, bez pracovního dress-codu, klidně i do kanceláře.

Také si přečtěte: 

Reklama