Jejda hubnutí, to je téma přímo pro mě.
 
Před rokem když jsem chodila do práce mněla jsem 80 kilo při 165 cm je to hodně, já to vím ale bylo i podstatně hůř, takže jsem byla docela spokojená.
 
Jenže pak přišla nemoc a s ní i povalování doma. To trvalo skoro rok. Pochopitelně jak jsem se přestala hýbat kila letěla nahoru skoro astronomicky. Přestože jsem se omezovala a v rámci vycházek se snažila i o nějaký ten pohyb, nabrala jsem skoro deset kilo.No hrůza hrůz!
 
Pak jsem nasadila docela přísnou dietu (byla nervní jako stará panna), přestala používat výtah a do 4. patra chodila pěšky (pochopitelně jsem u toho funěla jak stará medvědice). Vydržela jsem to dva měsíce i s tím, že se nepodívám na váhu, aby mě to nestresovalo.
 
Jak si myslíte že to dopadlo???
 No jasně neshodila jsem ani deko. Takže jsem se na milou dietu pěkně vykašlala.Neúspěch jsem svedla na přechod, přece neřeknu, že jsem neschopná. Sice ještě pořád chodím hodně pěšky (a pořád funím jako medvědice), ale prostě to neřeším, jsem v klidu.
 
Je zajímavé, že za Vánoce, kterých jsem se docela bála jsem vůbec nepřibrala. Asi jsem si už svojí dávku kil vyčerpala.
 
Co dodat závěrem?  O dietách a hubnutí vím snad skoro všechno. Pokud by někdo potřeboval poradit, na to jsem machr. Má to jen jeden háček -  já sama nejsem schopná se tím řídit. Holt mi chybí pevná vůle. 
 
Proto přeji všem co mají sílu něco pro sebe udělat hodně úspěchů.
Příště se snad zadaří i mně, vím, že to potřebuji.
 
 Smolařka


Pevná vůle, tak té bych taky od někoho kus potřebovala...   Ale být nervní jako stará panna - za to mi to asi nestojí. Co zkusit hubnoucí auditko? Viz. první příspěvek. 

Zajímají nás vaše zkušenosti, recepty, vtipy a příběhy o hubnutí. Jak si doma vaříte? Kde děláte chyby? Jak dopadly vaše pokusy zhubnout? Změnil se váš pohled na ideální postavu v průběhu let? Máte jiné nároky?

Hubnout? Zhubnout?
Zkuste to v pondělí s Markétou!
Máte osvědčený recept na hubnutí?
Co trápí vaši postavu?
Jaký je váš příběh o hubnutí?
Změnila jste jídelníček nebo životní styl?
Na jakých sladkostech ulítáváte?
Jaký bič na vás zabral?


Pište nám na:
redakce@zena-in.cz

Na autorky zajímavých příspěvků čeká dáreček, po kterém netloustnou. Deodorant Fa s novou kombinací ovocné a květinové vůně. Zvláštní cenou je připravená kniha Až tak moc tě nežere, která ve vztahu k dnešnímu tématu může vyvolat u některých ještě rozespalých čtenářek dojem, že půjde o jídlo, ve skutečnosti přináší tvrdě naservírovanou pravdu o mužích: Až tak moc tě nežere je kniha konzultanta a scénáristky oblíbeného seriálu Sex ve městě. Takže? Pište!