Čtenářka KORYNA mi k dnešnímu hernímu tématu napsala...

Dobrý den, milý Kubo!

Ačkoliv jsem ještě nikdy do redakce nepsala (píšu jenom do diskuze, protože jsem líná napsat víc, jak pár vět), tak teď jste mě trochu dostal tím, že jste nedovolil diskuzi (i Vy jeden vychytralý Kubo).

,,Pojďte,pane, budeme si hrát!" je můj oblíbený večerníček, tak tímhle jste mě tedy přemluvil a něco Vám napíšu...

Jelikož to není zase tak dávno, co jsem si hrávala, vlastně jsem si ještě hrát nepřestala je mi 29 let a mám dvě děti 4 a 7let, takže si hraji pořád a doufám, že ještě dlouho budu.

Jako malá jsem ráda hrála pexeso, to jsem klidně mohla hrát 20 krát denně a pořád mě to stejně bavilo, problém byl akorát v tom, že ho se mnou tolikrát nikdo hrát nechtěl, tak maximálně 4 krát a dost. Teď ho hraji se svými dětmi, ale maximálně 4 krát, protože nemám zase tolik času cha cháááááá! Takže se to otočilo.

Pak jste mi ještě připomněl ,,krvavé koleno" to byla taky pěkná hra. Hráli jsme jí vždycky s klukama a holkama až v podvečer, takže jsem se vždycky bála i když už si přesně nevzpomínám, jak se to hrálo... ach, ta pamět... myslím, že se tam říkalo něco jako: ,,Pátá hodina odbila, lampa ještě svítila," atd.

Her jsme hráli spoustu, taky jsme skákali přes gumu a hráli na schovávanou a různé míčové hry. Na Ženě-in mám taky svou oblíbenou hru, kterou ráda hraju a je to Mahjongg, všechny stupně obtížnosti jsem už zdolala, až na dvě poslední ty nejtěžší, ty ne a ne udělat. Ale já se nevzdám! Dokud všechny ty úrovně nezdolám!

Takže všem hrám 3 krát zdar!!!!!!!!!!!!!!!!!!

S pozdravem a přáním hezkého dne všem v redakci i na Ženě-in,
KORYNA

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven.


  • Podělte se o své zážitky z hraní her!Napište mi, jaké hry nejraději hrajete a jestli si vůbec rády hrajete. Nebo třeba váš nejlepší herní zážitek... více o dnešním tématu najdete v novince: Ahojte! Den plný her začíná!
  • Na redakčním mailu také očekávám vaše příspěvky k dnešní povídce na pokračování!
  • redakce@zena-in.cz
Reklama