5b05922277efcimage.png

  • Pohodlné obutí

Kvalitní obuv se rozhodně nevyplácí podceňovat, ani tehdy, když vás nečeká náročná túra. Vybírejte si takové boty, které vám zaručí maximálnímu pohodlí, podrážky jsou vhodné k lehkým procházkám v přírodě i na nerovném náročném terénu. Měly by vám dodat správnou podporu a stabilitu. A to nejen v případě tenisek, ale i sandálů. Pokud preferujete otevřené obutí, zaobírejte se především správně tvarovanou spodní částí. Špatně zvolená obuv by se vám mohla šeredně vymstít.

5b0595ef65a9bimage.pngZ kolekce: Teva

  • Voda stylově

O tom, že je nutné dodržovat pitný režim, zvláště v teplém počasí, se toho řeklo už hodně. I přesto ale pijeme až tehdy, kdy máme pocit žízně. To je špatně. Dodávat tělu tekutiny bychom měly průběžně. Než vyrazíte na výlet, přesvědčte se, že jste dostatečně zásobená vodou. Pořídit si můžete pořídit i „chytré“ láhve, které jsou eco-friendly, když pijete, vodu filtrují.

5b05b1402023cimage.pngZ kolekce: Urbanlux.cz

  • Stop otravnému hmyzu

Pokud vyrážíte do přírody, je dobré mít po ruce nejen repelent, který zažene krvelačný hmyz, ale i přípravek pro bezpečné vyndání klíšťat. Balení je skladné, nezabere tedy ve vašem batohu příliš místa. Kromě gelu, který rychle klíště usmrtí, obsahují i pinzetu k rychlému odstranění přisátého vetřelce.

5b05b5625041cimage.pngLékárny Dr.Max

  • Ochrana před sluncem

Sluneční paprsky mají nespočet pozitiv, najdou se však i negativa. Mezi ty patří i nepříjemný úžeh. Rozhodně by se neměl podceňovat, jelikož může v jistých případech i zabíjet. Proto si na výlet s sebou nezapomínejte přibalit i něco na hlavu. Klobouk nebo kšiltovka jsou v tomto případě optimálním řešením.

5b05b7459f748image.pngZ kolekce: Zoot.cz

  • Vše potřebné po ruce

Batohy se staly vysoce módní záležitostí. Je to především pro jejich praktičnost, kdy máte vše potřebné u sebe, ale nemáte nezdravě zatížené pouze jedno rameno, jako tomu je u nošení kabelek. Právě crossbody tašky jsou pro mnohé výletnice nezbytností, ale my rozhodně doporučuje pohodlnější verzi, kterou jsou právě batohy. Výhodou je, že jej z víkendové procházky můžete vzít rovnou do práce.

5b05ba3823ae5image.pngZ kolekce: Kipling

5b05925a62d4eimage.pngFoto: Teva

Uložit

Reklama