Úzké skinny džíny sice stále vedou, ale pokud jste si kdysi zamilovala rozšířené nohavice, můžete je stále nosit. Na pár příkladech vám ukážu, co k nim nosit, abyste jim dala nový šmrnc  a nepůsobila de mode.

Ačkoliv jsou úzké nohavice v silné převaze, džíny do zvonu se vytlačit jen tak lehce nedají. S velkým překvapením je stále objevuji v nových kolekcích, ale na ulicích je v podstatě vidět není. Jak to s nimi vlastně je? Našla jsem pár inspirativních obrázků, abych si potvrdila, co už dávno vím. Že zvonáčům zdaleka ještě neodzvonilo.

Proč je dál nosit?

  • Ať si kdo chce co chce říká, zvonáče patří mezi nejvíc sexy střihy mezi džínami.
  • Pokud jsou se zvýšeným pasem, krásně prodlužují nohy a zakryjí jejich nedostatky v oblasti lýtek. To, že máte nohy do X, nebo do O, dokonale zamaskují.
  • Vypadají mladistvě a tak nějak rozverně. Možná připomínka bujarých sedmdesátých let a módy hippie.

Jak a s čím je nosit, abychom v nich vypadaly aktuálně, a ne že jsme zaspaly dobu?

  • Rozhodně si k nim obujte vysoké podpatky. Nejlépe budou vypadat boty na klínku, nebo na platformě. Vaše nohy se tak maximálně prodlouží, což je účel.
  • Noste k nim volné a romantické vršky. Halenky a topy z jemných materiálů, s volánky, výšivkami, a drobnými ženskými detaily jako je třeba žabičkování budou přesně to pravé.
  • Důležitý je i výběr doplňků. Kabelky přes rameno, dlouhé korále, široké pásky se zajímavými sponami.
  • Celkovému outfitu dáte dokonalou tečku širokým kloboukem.

Z nostalgie uchovávám ještě dvoje zvonáče ve skříni. Jedny černé a druhé klasicky modré. Bylo mi líto je vyhodit, nebo nechat zúžit, a dobře jsem udělala. Dám jim ještě šanci a uvidím, jaké budou reakce.

Jak jste na tom se zvonáči vy, milé dámy?

Foto: Facebook Street Style

Čtěte také:

Reklama