To se nám to počasí pěkně vyvedlo, že ano? Leje a leje, Oskar se zbaběle schovává za mraky a rtuť teploměru si může o pokoření dvacítky nechat jen zdát. A to je prosím červen!

V tomhle měsíci jsem připravená na ty největší vedra, místo toho jsem letos ještě ani neuklidila zimní oblečení. Podle některých tvrzení za deštivé jaro (nebo spíš skoro léto) může islandská sopka. Jestli je to tak, chci odškodné. My jsme si objednali úplně jiné počasí.

Copak se v tomhle dá něco dělat? Ven bych nevyhnala ani psa, a když ho přeci jen vyženu, budu muset vytírat celý byt. Je mi upřímně líto těch, kteří si vzali na první červnový týden dovolenou. Ale zase my pracující můžeme být rádi. Jenže co na to šéfové? Nezaznamenali jste pokles svého pracovního nadšení během těchto ufňukaných dnů?

Ale abychom tu jen neseděli a nenadávali, mám pro vás i dobrou zprávu. O víkendu by se mělo udělat pěkně. I sluníčko si na nás zase posvítí.

Máte už na víkend nějaké plány? A co říkáte na současný stav počasí? Jaké je u vás? A co děláte, když je venku ošklivě a prší?

Reklama