Máte ráda různé šperky a toužíte po něčem zajímavém, nápaditém? Což takhle ozdobit své prstíky netradičními prsteny a dát průchod své fantazii? Momentální trend totiž velí: čím více, tím lépe! Neplatí to jen co do počtu, ale i do velikosti.

Přemýšlíme-li o doplňcích a speciálně o špercích, na prsteny často zapomínáme. To je ale celkem škoda! Momentální velkým trendem je ozdobit si ne pouze jeden prst, ale klidně všech pět na jedné ruce. Hlavně musí být neokoukané a něčím zajímavé. Dejte průchod své fantazii a ukažte, že patříte k ženám, které zajímá móda, nespokojí se s nudnou klasikou a nebojí se být odlišné!

Záleží pouze na vaší kreativitě a dobrém vkusu, jak prsteny na svou ručku usadíte. Ať už zvolíte variantu vrstvení subtilnějších prstýnků, extravagantní solitérní prsteny či prsteny propojené řetízky, neprohloupíte, protože vše je dovoleno! Klidně je můžete různě zkombinovat.

Trend více prstenů tady vydrží i celé letošní jaro a léto, proto se ho nebojte a poohlédněte se po pěkných kombinacích už teď!

Něco pro vaši inspiraci:

sd

sd

sd

sd
Zdroj foto: https://www.facebook.com/Stylisheve/photos_stream

Reklama