Samozřejmě i v případě intimní hygieny platí, že všeho moc škodí. Časté mytí, zvláště nevhodnými mycími prostředky, intimní partie spíše ohrozí. Zbaví je důležitých bakterií a vytvoří prostředí pro vznik infekce způsobené kvasinkami nebo jinými agresivními bakteriemi. Proto je nezbytné, aby ženy používaly výhradně gely vhodné pro intimní hygienu se správným pH okolo 5, pro zachování přirozené fyziologie vnějších genitálních sliznic a okolní pokožky.

5e9eb06c52c54Clipboard.jpgFoto: Chilly intima

Jednou z variant jsou i výrobky značky Chilly intima.  V nabídce je řada gelů i praktických ubrousků pro intimní hygienu „Chilly intima Pocket“, vhodných pro každodenní použití, ve variantách splňujících individuální potřeby každé ženy. Mycí gely Fresh, Delicate, Antibacterial, Hydrating a pH 3,5 jsou klinicky testované a hypoalergenní. Chilly splňuje všechny zásady správné intimní hygieny: má kyselou hladinu pH, jež udržuje a obnovuje přirozené vaginální prostředí a obsahuje kyselinu mléčnou, která podporuje zdravou bakteriální flóru. Gely Chilly intima doporučuje Česká gynekologická a porodnická společnost.

Clipboard.jpgFoto: Chilly intima

Soutěžit se bude o tři balíčky. V každém bude jeden mycí gel a tři balení praktických ubrousků pro intimní hygienu. Abyste se mohla soutěže zúčastnit, musíte být zaregistrovaná na našem webu a mít kompletně vyplněné osobní údaje. Registrovat se můžete zde. Soutěž potrvá do úterý 28. dubna do 12:00 hodin. Následně vylosujeme tři výherkyně a každá získá jeden balíček. Víc informací o značce a produktech se dozvíte na oficiálních stránkách. 

Odpověď na soutěžní otázku: V čem je podle vás největší síla ženství? nám napište do komentářů pod článkem. 

Reklama