Čeká vašeho blízkého v brzké době promoce a vy přemýšlíte, co mu k úspěšnému získání titulu darovat? Buďte originální a věnujte mu zážitek, na který se jen tak nezapomíná!

Pro čtenářky Žena-in.cz tu máme navíc speciální možnost využít slevu 100 Kč na nákup jakéhokoliv zážitku. Neváhejte a stáhněte si svůj slevový poukaz!

Slevový poukaz

To pravé odreagování

Učení na státnice je plné stresu a nervů, a když už je konečně po všem, tak je třeba hodit se psychicky do pohody. Pročistit si hlavu a dostat ze sebe všechen stres pomůže absolventům jízda na čtyřkolce. Zároveň je to ta správná volba pro ty, co se nebojí, že se umažou blátem! Čtyřkolka má stabilitu auta, sílu koně a s terénem si poradí jako motorka. Jejich úkolem bude udržet se v sedle, protože tohle bude divoká jízda! Vyřádit se na ní můžou až 3 hodiny a to v kraji Zlínském, Olomouckém, Pardubickém a Středočeském. Na začátku jim instruktor vysvětlí, jak se čtyřkolka ovládá, a pak už se vydají na dobrodružnou cestu.

Sleva

Promoci je třeba oslavit a zapít nějakou tou kapkou alkoholu. K tomu se výborně hodí degustace koktejlů, při které odhalí nejen nové chutě, ale navíc objeví i kombinace neobvyklých ingrediencí jako např. koření. Za dvě hodiny ochutnají Pepper Tiny, Cardamon Drink, Perfect Storm a Rum Old Fashioned. Koktejly jsou podávány s tapas neboli malými pochutinami, které k jednotlivým míchaným nápojům pasují. Tak na zdraví!

Sleva

Prázdninové řádění

Sleva

Po státnicích nastává zasloužené volno, které je třeba si pořádně užít. K tomu skvěle poslouží jeden bláznivý stroj - katapult! Nechte je vymrštit ze země až do výšky 36 metrů. Během 5 - 10 minut zažijí neskutečný adrenalin a nepopsatelný pocit svobody! Před samotným zážitkem se seznámí s bungee katapultem, následně budou zváženi a oblečeni do postroje. No a pak už jen 3, 2, 1 - leť! Prostě parádní dárek k promoci.

Reklama