Nominace a udělování nejprestižnější filmové ceny Oscar je očekávanou událostí číslo jedna. Hvězdy se pochopitelně předhánějí v tom, co budou mít na sobě. A někdy to vezmou doslova a také to přeženou.

Někdy mi připadá, že ani nechtějí být co nejkrásnější, ale co nejnápadnější, nejfotografovanější... za každou cenu. I za cenu dobrého vkusu. 

Pojďte se podívat na ty nejobdivuhodnější a v každém případě nezapomenutelné oscarové kreace, které byly za poslední roky hodnoceny jako NEJ.

Já bych je hodnotila takto:


D. Moore
- cyklistické legíny a šaty inspirované renesancí. Přesněji řečeno, když jsem tuto „neobyčejnou" kombinaci viděla, okamžitě se mi vybavila jedna dobová rytina benátských kurtizán ze 16. stol.D. Keaton
- věrná svému pánskému stylu. Musím uznat, že to má dokonale vychytané. Až na to, že k žaketu (tak se správně nazývá onen oblek) by se hodil spíš cylindr. 
                                   


G. Davis
 - taková turnýra bez sukně". Já bych to doladila síťovanými punčochami a šněrovacími kankánkami. Pak by to mělo fór. 
K. Basinger
- že by třetí rokoko? Nic neříkající model.     
                          
U. Thurman
- tady jsme se inspirovali Asií, ale nějak se nám to nepovedlo. Že by netrpělivá Uma utekla krejčímu ze zkoušky?
W. Goldberg
- Á ,opět tu máme styl benátská kurtizána", tentokrát pěkně vybarvená. Možná by bylo lepší, kdyby nechala tu sukni doma.Cher
 - ani nahá, ani oblečená. A proč ne, když je co ukazovat. Byla by škoda tak dokonalé tělo schovávat, když plastiky stály majlant.

G. Palltrow -
proč si nechala ten top namalovat? Nebo se mi to jenom zdá?

J. Depp -
buď by měl vyměnit salon, nebo se vrátit ke svému osvědčenému vintage stylu. 


Hodnotit zjev celebrit na letošních Oscarech budete moci v průběhu dne v jedné z našich novinek.Jak se líbí vám nej oscarové modely celebrit? 
Udělejte si vlastní žebříček.
Který je nejhorší a který nejlepší?

Reklama