Během jedné z největších módních akcí, Paris Fashion Week®, se dne 30. září uskuteční speciální show s názvem, Le Défilé L’Oréal Paris, která představí nevídané spojení krásy, módy a rozmanitosti. Jedinečná módní přehlídka, přímo na řece Seině, nabídne nezapomenutelný zážitek pro všechny návštěvníky, jednak přímo na místě, a také prostřednictvím živého přenosu na sociálních sítích.
5ba3601c7ddaaobrazek.jpg

PLOVOUCÍ PŘEHLÍDKOVÉ MOLO NA ŘECE SEINĚ: KDE SE SETKÁVÁ MÓDA A PAŘÍŽ

Podívejte se poprvé v historii na modelky kráčící po vodě! Le Défilé L’Oréal Paris se bude konat na na míru navrženém říčním mole se speciální konstrukcí, která ještě nikdy dříve nebyla na řece Seině vytvořena. Přehlídkové molo bude postavené tak, aby bylo dohledné co největšímu počtu návštěvníků pobřežní linie, a stejně jako show na Champs-Elysées v roce 2017 uzavřela dopravu na nejslavnější pařížské ulici, i letos bude díky Le Défilé L’Oréal Paris v průběhu celé show přerušen provoz na řece Seině. 

“Le Défilé L’Oréal Paris je příležitost sdílet během akce Paris Fashion Week® mimořádný zážitek se všemi! Jsme potěšeni, že můžeme pozvat tisíce lidí na oslavu všech prvků DNA naší značky - Paříže, krásy, kreativity, módy a rozmanitosti - s řekou Seinou jako naší majestátní kulisou. Naším cílem je, stejně jako vždy, vést cestu k vytváření trendů módy a krásy pro všechny.” uvedl Pierre-Emmanuel Angeloglou, Global Brand President L’Oréal Paris.

LE DÉFILÉ L’ORÉAL PARIS: KDYŽ SE SETKÁ KRÁSA S MÓDOU

V neděli 30. září vstoupí na říční molo L’Oréal Paris mimořádné osobnosti z řad ambasadorů a dalších ikon módního světa a předvedou nejžhavější trendy z kolekcí partnerských návrhářských domů, od renomovaných světových značek až po nově vznikající talenty, pro období podzim/zima 2018-2019, inspirované jedinečnou atmosférou pařížských ulic. Dokonalý obraz celé show dotvoří výběr těch nejvznešenějších šperků z dílny Maison Chopard
5ba3604fad7abobrazek.jpg

Partnerští návrháři:
Ami, Atlein, Balmain, Elie Saab, Esteban Cortazar, Giambattista Valli, Isabel Marant, Jacquemus, Miu Miu, Off White, Pierre Hardy, Poiret, Sonia Rykiel

Aktuální seznam hostů tvoří světové osobnosti reprezentující důležitou myšlenku rozmanitosti:

Bianca Balti, Thylane Blondeau, Maria Borges, Elle Fanning, Luma Grothe, Davika Hoorne, Sonam Kapoor, Liya Kebede, Aja Naomi King, Doutzen Kroes, Eva Longoria, Andie McDowell, Soo Joo Park, Nikolaj Coster Waldau, Ming Xi, Duckie Thot a Marie Bochet – obě nedávno spojily své jméno se značkou L’Oréal Paris - a mnoho dalších překvapení!

ŽHAVÉ TRENDY Z PLOVOUCÍHO MOLA PŘÍMO DO ULIC

Zjistěte, jaké novinky si pro vás připravila značka L’Oréal Paris v této sezóně, zatímco se budete moci kochat uměním Val Garland, oficiální make-up arist značky a Stephana Lanciena, oficiálního hair artist, jež v okamžiku přenesou trendy z plovoucího mola přímo do ulic.

LE DÉFILÉ L’OREAL PARIS V ČÍSLECH

V rámci nezapomenutelného říčního Défilé, jehož název je odvozen od francouzského pojmu pro přehlídku, L’Oréal Paris představí spojení krásy a módy v novém měřítku::
·       200,000 návštěvníků očekávaných na břehu řeky
·       Živé vysílání ve více než 30 zemích
·       70 looků vytvořených Val Garland a Stéphanem Lancien
·       Odhadem 9,545 vlasových & make-up produktů
·       12 partnerských návrhářů, představujících aktuální trendy inspirované Paříží
·       Na míru navržené 60 metrové plovoucí molo
·       30 minutové přerušení provozu na řece Seině
5ba3602e09841obrazek.jpg

NEZAPOMEŇTE!
30. 9. 2018 v 14:00
PORT DE SOLFÉRINO, Paříž
Otevřeno pro veřejnost
Sledujte nás na @lorealmakeup @lorealhair @lorealskin
Sledujte živý přenos na Facebooku L’Oréal Paris CZ & SK