Máme tip pro maminky: Bojíte se, aby vaše dítě nedostalo žloutenku? Pak právě teď je nejvyšší čas na očkování! Navíc nyní v dubnu můžete využít 20% slevu na očkovací látku Havrix Junior 720 Monodose pro prevenci žloutenky typu A.

Preventivní vakcinační kampaň proti žloutence typu A pro děti právě probíhá!

Havrix

Letošní jaro bude opět ve znamení prevence proti žloutence typu A. Očkovací látka Havrix Junior 720 Monodose pro prevenci žloutenky typu A bude pro děti v období od 1. dubna do 31. května 2014 cenově zvýhodněna, a to o 20%. Více informací naleznete na internetových stránkách www.zloutenky.cz nebo v ordinacích dětských lékařů.

Proč děti očkovat očkovací látkou Havrix Junior 720 Monodose?  Plošné očkování povinně zahrnuje pouze očkování proti žloutence typu B, proti žloutence typu A děti povinně očkovány nejsou.

A právě děti předškolního a školního věku patří k ohroženým, neboť častěji pobývají v kolektivech, a tak se mohou snadno nakazit jedno od druhého. Mýt si ruce nemusí stačit, účinnou ochranou před žloutenkou typu A je očkování. V rámci zpřístupnění očkování mohou rodiče pro své děti zakoupit očkovací látku Havrix 720 Junior Monodose s 20% slevou, a to v období od 1. dubna do 31. května 2014 nebo do vyprodání zásob.

Ideální je nechat děti očkovat právě nyní, v jarních měsících. Budou již chráněny během letních pobytů s rodiči v zahraničí, na táborech a sportovních akcích. Rodiče očkovaných dětí tak mohou mít jistotu, že svého potomka kompletně ochránili i proti žloutence typu A.

Vakcína bude v rámci kampaně při dodávce do lékárny či ordinace pediatra již zlevněna. K získání dlouhodobé imunity je nutné v období šesti až dvanácti měsíců po aplikaci první injekce provést přeočkování. V průběhu kampaně jde koupit obě dávky vakcíny a využít tak slevu na kompletní očkování.

Podrobnější informace jsou k dispozici na webových stránkách www.zloutenky.cz. Informace vám také poskytne váš praktický dětský lékař.

Havrix

Zdroj: tiskova zprava

Reklama