Na druhou květnovou neděli připadají oslavy spojené se Dnem matek. Při této příležitosti připravila květinová doručovací služba Fleurop pro pět z vás nádhernou kytici v hodnotě 1 000 Kč, a to včetně doručení v rámci celé České republiky!
5cc05ab6bfe56obrazek.png

Den matek patří v České republice k populárním svátkům. U nás se maminkách vzdává hold druhou květnovou neděli. Stejně na tom jsou i například v Austrálii, Japonsku nebo Kanadě. Datum oslav však záleží na jednotlivých zemích – v Polsku připadá Den matek na 26. května, v Egyptě a Maroku se slaví již v březnu.

Společnost Fleurop má na květinovém trhu dlouho tradici a každý den dělá prostřednictvím doručovaných kytic radost lidem po celém světě. Doručuje totiž nejen po celé České republice, ale i do dalších 150 zemí po celém světě.
5cc05aff3d9adobrazek.png

Fleurop pomáhá seniorům

Květinová doručovací služba Fleurop se českému trhu představila 17. února 2018 v Centru Chodov. V rámci této akce vystoupila také Miss World 2006 Taťána Gregor Brzobohatá, ředitelka Nadace Krása pomoci. Část kytic, které na akci vytvořili profesionální floristé, byla doručena právě klientům Nadace. I zákazníci Fleurop mohou v rámci svých objednávek seniory podpořit a věnovat jim příspěvek ve výši libovolného násobku částky 20 Kč. Vybraná suma je poté připsána na účet projektu Nadace Doma bez obav, který pomáhá seniorům žít tam, kde je jejich domov.
5cc05b15b1620obrazek.png

Potěšte své blízké, ať už jsou kdekoliv

Floristická společnost Fleurop nabízí jednoduchý a pohodlný způsob, jak potěšit na dálku, a to jak kdekoli v rámci České republiky, tak i po celém světě, kde má Fleurop nejširší síť partnerských profesionálních floristických studií. Kytici s přáním, nebo i drobným dárkem, za zákazníka adresátovi doručí profesionální kurýři od nejbližšího partnerského květinářství, čímž je zajištěna čerstvost, svěžest a samozřejmě charakteristická vůně květin. Velkou výhodou je rychlost této služby. Při objednávce do 15 hodin Fleurop zaručuje doručení ještě tentýž den. Ceny začínají na příznivých 399 Kč.

POZOR SOUTĚŽ -> Vyhrajte květinový pugét i s dovozem v hodnotě 1 000 Kč <- POZOR SOUTĚŽ

5cc05b2a8208cobrazek.png

Reklama