m

Druhou květnovou neděli se slaví Svátek matek. A my moc dobře víme, že květiny budou tím nejmilejším dárkem, kterým ji potěšíte. Podle čeho je vybíráte? Řídíte se druhem, barevností, nebo spíš nápaditostí vazby? V tomto článku najdete spoustu inspirace.

Květiny jsou jedním z nejkrásnějších výtvorů přírody a nedokážu si představit ženu, která by je neměla ráda. Vždycky mě potěší, když květinu dostanu, ale možná ještě víc, když ji mohu darovat. Své mamince vždycky, když za ní jedu na návštěvu. Miluji ty její rozzářené oči, když bere kytici do ruky. Instinktivně k ní přivoní a pomazlí se s ní pohledem.

A svátek matek patří k těm příležitostem, kdy jí tu radost můžu dopřát.

Možná je v tom i kousek vlastního uspokojení, když kytici vybírám. Když přijdu do květinářství a vidím tam spoustu těch nádherných aranží, často se neumím ani rozhodnout. Tolik krásy a vůní…

Mám vybrat puget hýřící barvami, tón v tónu, nebo jednobarevný? Mám být kytice pěkně hustá a tvarově pestrá, nebo spíš efektní a nápaditá? Má být prostá, nebo spíš luxusní? Která by moji maminku nejvíc potěšila a možná i mile překvapila?

Jste na tom stejně? Abych vám ulehčila výběr, našla jsem vám pár kytic, které jsou vázané speciálně ke Dni matek.

Co myslíte, která by se líbila vaší mamince?

Foto: facebook Veranda. a teleflora.com

Čtěte také:

Reklama