Seznamte se s novinkami, které rychle a spolehlivě ošetřují zanícené pupínky, omezují záněty a zarudnutí pokožky a působí preventivně.

Clearskin – kosmetická řada pro mastnou pleť se sklonem k akné

S problematickou pletí se potýká alespoň občas převážná většina teenagerů a projevy akné přetrvávají nadále až u desetiny dospělé populace. Pravidelná péče vhodnými kosmetickými prostředky pomůže tyto nežádoucí projevy výrazně zmírnit a mnohdy i zcela vymýtit. Avon nabízí pro tento účel speciální kosmetickou řadu Clearskin pro péči o problematickou pleť. Novinkou řady Clearskin je Intenzivní kúra proti akné.

Intenzivní kúra proti akné je určena k čištění problematické pleti. Rychle a spolehlivě ošetřuje zanícené pupínky, omezuje záněty a zarudnutí pokožky a preventivně působí proti vzniku nových nečistot. Používá se jako běžný mycí gel - nanáší se konečky prstů na navlhčenou pokožku obličeje. Jemným masírováním bříšky prstů se vytvoří bohatá pěna, která se nechá 30 sekund působit. Poté je třeba obličej důkladně opláchnout vlažnou vodou. Výrobek se používá jednou denně.

Problematickou pleť je třeba důkladně zbavit nečistot ráno i večer. Pro odlíčení je ideální použít nejdříve šetrný nemastný čisticí gel (např. Čisticí krémový gel proti akné), ráno lze pleť „povzbudit“ Čisticím gelem s mikroperličkami. Na cesty se skvěle hodí praktické Čisticí ubrousky s intenzivním účinkem, které se vejdou do kabelky, takže dobře poslouží k očistění pleti i během dne. Čisticí pleťová voda (také ve variantě pro citlivou pleť) odstraní i poslední zbytky make-upu, krémů a nečistot. Pleťová voda Clearskin pokožku revitalizuje, vyrovnává pH pleti, stimuluje krevní oběh a pomáhá tak obnovovat a zpevňovat pokožku.

Samostatnou kapitolou péče o problematickou pleť je peeling, který napomáhá rychlejší obnově pokožky. Jemný mechanický peeling (např. Povzbuzující čisticí peeling) se doporučuje aplikovat jednou týdně nejen na obličej, ale také na postižená místa těla (Tělový peeling).  Peelingový účinek mají i Ubrousky proti akné, které jsou z jedné strany jemně zdrsněné, takže odstraní zbytky odumřelé pokožky, druhou stranou potom pleť šetrně dočistí.

Po důkladném očistění pleti je neméně důležité dodat pleti dostatek hydratace a zabránit jejímu nadměrnému lesknutí. K tomu se výborně hodí Matující pleťová emulze, která má tak lehkou konzistenci, že ji pod make-upem ani neucítíte. Pupínky hravě zamaskuje Tyčinka proti akné s obsahem protizánětlivých složek a Krycí krém na problematickou pleť s ochranným faktorem SPF 15.

Produkty z řady Clearskin od Avonu účinně pomáhají v péči o problematicku pleť, zmírňují projevy akné a pomáhají předcházet vzniku nových pupínků. Jsou nezbytným doplňkem pro všechny, kteří chtějí dobře vypadat a svůj boj s problematickou pletí nehodlají jen tak vzdát.

 

Reklama