Milá redakce a ženy-in,

možná to zní trochu ohraně, ale kromě toho, že toužím být šťastná, bohatá, milovaná, spokojená, úspěšná :-) atd., toužím především po zdraví pro sebe i své blízké

Skoro před pěti lety jsem onemocněla nemocí, kterou už budu mít asi napořád a úplně ji nikdy nevyléčím. Zpočátku mne dost omezovala (je spojena hlavně s průjmy, takže je trochu náročné koordinovat den tak, aby vždy byl na blízku nějaký záchod :-), teď už se relativně ustálila a jde to, i když zatím za pomoci hromady léků, a já vedu v podstatě úplně normální život.

Kvůli ní jsem si ale opravdu uvědomila jednu věc: zdraví je to jediné, co nemůžeme (tedy úplně) ovlivnit, skoro všechno ostatní je na nás.

Pozoruju, že si začínám uvědomovat takové ty drobné denní radosti a mám radost, když je mi prostě jen tak dobře - a problémy, které jsou často malicherné, už nestojí za řeč.

Hodně lidí o zdraví mluví, ale jeho hodnotu si neuvědomují a neuvědomují si taky, jaké štěstí zdravý člověk má. Zabývají se blbostmi, neváží si lidských vztahů, hromadí nesmyslně majetek a přestávají se radovat ze života.

Takže hodně zdraví (to není fráze).

Fialinka


Fialinko, porvala jste se s osudem a přizpůsobila mu žití, ale myslím, že jste vyhrála. Vyhrála to, že si uvědomujete, jak křehký dar zdraví je, a pokud se rozbije, jdou všechny ostaní věci stranou. Znáte hodnoty života. Mějte se a držte se a nevzdávejte to!

Téma na pátek 
Po čem ženy touží?
 Máte nějaké touhy?
Splnila se vám nějaká?
Toužíte po něčem neobvyklém?
Má vůbec smysl snít?
A co mužské touhy, znáte je?

Napište nám, ty nejzajímavější odměníme!

redakce@zena-in.cz


!!! 11:00 SOUTĚŽ !!!

Zahrajte si turnaj v samolodích! A když vyhrajete...


Reklama