Milá redakce,

téma televize se mě dotklo tak před půl rokem, když jsem se s přítelem nastěhovala do bytu, kde nebyla zavedená kabelkova. V bytě se na zemi válel jakýsi šlauch, zřejmě od antény, a ani předchozí nájemník nevěděl zda je funkční. Protože ani já, ani přítel nejsme zrovna technicky zdatní, připojení televize jsme neřešili. Na televizi, vlastně na video nebo DVD, se díváme tak dvakrát týdně. V půjčovně mají velký výběr, takže není problém zvolit si film podle momentální nálady.


Přihlásili jsme se  oba do knihovny a stali se z nás zarytí čtenáři. Výhodou je, že knihovna má otevřeno i v sobotu dopoledne, takže nejprve nakoupíme na trhu a potom si v klidu jdeme hodinku vybírat knížky.
A vzhledem k programové nabíce (viz Big Brother, Vyvolení, atd.) vůbec nelituji, že televizi sledovat nemůžeme. Takže když to zhodnotím, život bez televize je báječný.

MicuskaMilá Micuško, děkujeme za váš příspěvek. Také jsem zapsaná v knihovně a občas si něco půjčím. Čtu ráda. Jenže, když přijdu večer domů a přes celou obrazovku poskakuje Vladko s vysavačem, nevydržím a sednu si rovnou k bedně. A takhle to jde pořád.

 

redakce@zena-in.cz

 

A jak jste na tom vy ?

 Také zahazujete nákupní tašky, přestáváte uklízet a sledujete Vladka, jak krásně luxuje v nejvíce sledovaném pořadu VyVolení?

Nebo raději usednete k některému seriálu?

Napište nám o tom.