Podívejte se na nové účesy pro muže od Libor Šula The Salon. Který z účesů se vám líbí nejvíce?

NEW BOHÈME_1

boheme 1

Vychází z inspirace obilnými snopy, které jsou při pohledu z dálky organizované a jemné. Když se však přiblížíte, uvidíte kaleidoskop rozpadající se na milion stébel. Je zde cítit pohyb, zralost, ale zároveň i pocit usměrnění a dodání řádu. Vlasy byly zesvětleny za pomoci Dialight Clear aplikovaného pouze na deset minut. A do konečků, aby délky získaly nepatrně omšelý a mužný vzhled, se použil odbarvovací krém Platinium bez amoniaku. Ze stylingových přípravků přišel na řadu objemový sprej Pli a finální vzhled zafixoval lak Air Fix (vše L’Oréal Professionnel).

NEW BOHÈME_2  

boheme 2

Působí jako kámen,  který odolává času. Je studený a tvrdý, ale přesto se mění. A to pod vlivem průzračné, obyčejné vody, jež hladí vše, na co dosáhne. Vzniká tak působivý kontrast síly a jemné krásy. Dialight servis i v tomto případě pouze dokreslil odstín a strukturu. Finální styling vytvořilo pěnové tužidlo Full Volume a vyfoukání přes prsty. Matná tužicí pasta Stiff dále pomohla se strukturou a dodáním nesmělé hravosti (vše L’Oréal Professionnel).

NEW BOHÈME_3

boheme 3

Je jako listí, které dává znát , že léto přichází o svou sílu. Barvy hlíny a okru se na sebe vrství jako toskánská paleta a jízlivost podzimu je změkčená uklidňujícími barvami kávy. Strohý příkaz: “Nemluv!” se nese střihem a každá partie ho bezmezně respektuje. Navzájem spolu nekomunikují, jen se vrství a kladou v měkkých vlnách až na čelo. Kašmírový pocit celkovému vzhledu dodal krém Mythic Oil od L’Oréal Professionnel, vyfoukaný přes prsty, a VIP lak od Kérastase.

NEW BOHÈME_4

boheme 4

Vyznívá jako lastura ve své nekonečné spirále. Od prvního zářezu až po rozšiřující se ústí, které dává pocit něčeho nečekaného. Luxusní a čistá linie se táhne až na temeno hlavy, kde se rozpadá do rozvolněných šupin, jež přesně vědí, kam zapadnout a co udělat - dodat pohyb! Vlasy jsou odbarvené za pomoci Blond pasty s 6% vyvíječem a následně natónované díky Majirel 9,3. Styling je podtržen surovým přežehlením celé horní partie a poté, studeným vzduchem, zafixované do měkkého a přesto jasně definovaného tvaru (vše L’Oréal Professionnel).

  • Vlasy:              Vladimír Mazač
  • Make-up:        Natálie Hostačná
  • Foto:                Ondřej Košík
  • Styling:            Libor Šula / Lukáš Macháček
Reklama