Příroda nám mnoho krásného dává, ale také nám mnoho krásného bere - mládí. Bohužel nedokážeme zastavit čas, ale dokážeme proti němu bojovat. Řada NATURALIFT®, kterou pro vás vyvinula francouzská biokosmetika Melvita, obsahuje ty nejúčinnější výtažky z rostlin a jejich semen, díky kterým bude vaše pleť opět zářící, zregenerovaná a mladistvá. Je založena na konceptu gemmoterapie, což je alternativní medicína, která využívá výtažků mladých výhonků označovaných jako „perly přírody“. Sám Bernard Chevilliat, zakladatel Melvity, říká: „Rostlinné pupeny, které jsou probuzené prvními jarními paprsky, v sobě skrývají fascinující buněčné mládí, symbol životní síly a energie. Právě tuto vitalitu vám nyní přinášíme v řadě NATURALIFT®.“

Řada NATURALIFT®

Stárnutí pleti způsobují mechanické (tj. stálé používání obličejových svalů) a biologické faktory (tj. zpomalení obnovy buněk, apod.). Pleť tak časem ztrácí elasticitu a schopnost vrátit se do původního stavu se postupně zmenšuje. Proto je tu pro vás řada NATURALIFT®, která obsahuje Krém proti vráskám, Regenerační sérum, Zpevňující masku a Péči o rty a oči. Všechny tyto výrobky jsou mimořádně bohaté na složky, které poskytují pleti hydrataci a ochranu proti stárnutí. Také zjemňují výrazové linie a vrásky s okamžitým vyhlazujícím účinkem. Zároveň bojují proti volným radikálům a obnovují celkovou strukturu pleti.

Řada NATURALIFT® je výjimečná všemi svými výrobky, obzvláště pak Péčí o rty a oči. Podobné výrobky sice objevíte i u jiných kosmetických společností, ale jen Melvita vám ji nabízí v bio kvalitě! Tato bio péče spolehlivě redukuje tmavé kruhy pod očima, přičemž se nemusíte v žádném případě obávat, že bude vaše pokožka podrážděná. Bohatá, krémová a neparfémovaná textura této péče poskytuje vaší pleti okamžitý stahující účinek a zároveň těmto citlivým oblastem vašeho obličeje dodává potřebnou výživu.

Nejen ve výrobcích NATURALIFT®, ale i v celém sortimentu používá Melvita jen ty nejjemnější a nejúčinnější bio ingredience a v žádném případě je netestuje na zvířatech. Její filozofie je v souladu s ekologickými a bio standardy Ecocert a Cosmebio a do výrobků, jejichž obalové materiály jsou recyklovatelné, je použito více než 600 přírodních a bioingrediencí. V srdci Melvity je rovněž i touha chránit biologickou rozmanitost, rovnováhu životního prostředí a krásu přírody.

Řada NATURALIFT®, která vám tak přináší ty nejlepší a nejúčinnější výtažky z rostlin, zanechá vaši pokožku opět zářící krásou a zdravím. Důkazem vám může být např. prokázaná účinnost, kdy 3 ze 4 uživatelů NATURALIFT® se výrazně snížily vrásky, nebo pozorování pleti na 20 ženách po dobu 28 dní, jehož úžasný výsledek znázorňuje obrázek:

Řada NATURALIFT®

Začněte bojovat proti vráskám včas! Více zajímavých informací o společnosti Melvita naleznete na www.melvita.cz.

 

Reklama