Dobré poledne milá redakce a všechny ženy-in,

ráda bych přidala malý příspěvek na dnešní téma dne. Když jsem si jej četla, tak mě hned napadlo, že ještě magičtější by bylo, kdyby nebyl pátek dvanáctého, ale pátek třináctého :-)


Osobně sice nemám žádnou zkušenost přímo s posmrtným životem, ale jsem toho názoru, že něco mezi nebem a zemí asi přece jen existuje. Nemyslím tím přímo, že by tady mezi námi lítali duchové či něco podobného. Spíše mám na mysli něco jako nevysvětlitelnou sílu lidského podvědomí.

 

Myslím si, že jsme duševně velmi silně spjati s našimi nejbližšími, zdá se mi jako bychom měli v sobě takovou silnou energii, kterou jakoby umíme působit na naše nejbližší. Abych to lépe vysvětlila (nevím jestli to vysvětluji srozumitelně), uvedu příklady ze svého života.

Když zemřela před 10 lety moje prababička, tak se její dceři (mojí babičce) zastavili hodinky přesně v tu dobu, kdy lékaři konstatovali smrt. Do té doby však hodinky šlapaly jako kolovrátek... Co to tu proudí za energii, která dokáže zastavit hodinky..??

A druhý příklad. Mojí kamarádce zemřel před osmi lety tatínek. Měla ho velmi ráda a s jeho smrtí se jen velmi těžko vyrovnávala. Letos, když měl osmé výročí smrti, byla jsem se svou kamarádkou u ní doma, seděli jsme v kuchyni a nejednou ze stěny spadly nástěnné hodiny. Velmi zvláštní je, že ty hodiny byli zavěšené na skobě která ve zdi zůstala, a k tomu, aby se daly sundat, tak se museli nadzvednout. Jen dodám, že okna a dveře byly pozavírané, takže průvan tomu dopomoci nemohl. ???
Kamarádka jen zkonstatovala, že ji asi zdraví tatínek ze záhrobí. Mohu říct, že mráz po zádech mi tedy opravdu přeběhl.
Takže jsem přesvědčena, že se mezi námi opravdu dějí věci, které nejsou nijak logicky a racionálně vysvětlitelné.

Pěkný a strašidelný pátek přeje

Danis

 


 

 

A opět tu máte ty děsivé hodiny!

Holky uznejte, že to už je vážně podivné....

 

Ještě víc vykulená

 

Reklama