„Vezmi si plavky, pojedeme se vykoupat. Teď tam nikdo nebude.“ „Já se koupat nemůžu!“ „Tak se budeš dívat, jak se koupu já!“ Vzpomínáte si na legendární scénu z filmu Vesničko má středisková? Dneska už je všechno jinak. Menstruace přestává být výmluvou na dovolené u moře, před hodinou tělocviku i v případě, že se vám zrovna opravdu nechce do plaveckého bazénu.

RiaLéto se nezadržitelně blíží. Slovní spojení „hubneme do plavek“ začíná dostávat nový rozměr. Pokud už jste do plavek zhubla, měla byste si to také náležitě užít. Ať už bude cílem vaší dovolené koupaliště nebo pláž u moře, nestyďte se ukázat v celé své kráse! Že jste právě otevřela diář, začala počítat a zamrzl vám úsměv na tváři? Menstruace už vám přeci nemůže zkazit dovolenou. Zvláště, když používáte menstruační tampony. Že vám nevyhovují? Tlačí a jsou nepříjemné? Možná je problém ve špatném zavádění tamponu. Pokud jste nervózní, spěcháte nebo se vlastně příliš nevyznáte ve vlastním těle, může vám být nošení tamponu opravdu nepříjemné. Tampon je potřeba zavést dostatečně hluboko, neměla byste ho při chůzi, ani když sedíte vůbec vnímat. Nová varianta tamponů Ria Mini Comfort má zúženou špičku a lépe se proto zavádí. Díky mimořádně jemnému a hladkému povrchu se tampony Ria také pohodlněji nosí. Můžete tedy oslňovat v nových plavkách nebo upnutých džínech.

RiaTampony se vám mohou hodit, také pokud budete nejteplejší měsíce v roce trávit v práci nebo na chalupě. V současnosti existuje na trhu nepřeberné množství vložek, stále více žen ale přesto upřednostňuje tampony. Vadí jim neprodyšnost některých vložek, což není v letních parnech ani příjemné ani hygienické. Protože tampon nasává menstruační krev již uvnitř těla, pomáhá tím udržovat intimní partie čisté a suché. Osm drážek na povrchu tamponů Ria zajišťuje přizpůsobení tamponu tělu a odvádění tekutiny do jeho jádra.

RiaChcete léto trávit aktivně, sportovat, bavit se s přáteli nebo dovádět s dětmi a užívat si prázdnin? Tampony umožňují volnost pohybu bez omezení a přispívají k většímu pohodlí po celou dobu menstruace. Pro některé ženy je koupání s tamponem stále tabu, ale odborníci se shodují na tom, že ani plavání není s tamponem nebezpečné. Doporučuje se však, aby byl nový tampon zaveden co nejkratší dobu před plaváním a protože může částečně nasáknout i vodu, musí se hned po koupání vyměnit. Všechny tři varianty tamponů Ria (Mini Comfort, Normal, Super) mají nyní moderní otvírání „twist&open“, díky němuž vybalíte vždy nový tampon snadno, rychle a hygienicky.

Ať už vám jsou příjemnější vložky nebo tampony, dejte sbohem výmluvám a užijte si léto plné pohody!

Reklama