Jak si můžete domyslet z titulku, svého muže by čtenářka Eliška nevyměnila ani za slavného hollywoodského krasavce, takže Angelina Jolie se nemusí bát. :-)

To je moc hezký závěr příspěvku, milá Eliško. :-) Moc Vám za něj děkuju a přeju krásný den.


Odpověď na otázku, jaký typ muže se mi líbí:

Vždycky se mi líbili urostlý tmavovlasý muži, ale když si to tak promítnu zpětně, žádný z mých partnerů, včetně mého současného, neodpovídá těmto parametrům. Myslím si ale, že není důležitý vzhled, ale to jaký partner je a jestli si rozumíme.

Jinak, kdybych měla říci, tak se mi líbí vysocí muži, ani ne moc hubení, ani tlustí prostě tak akorát. Je dobré, když se o sebe stará a třeba i sportuje. Nějaký ten vyrýsovaný sval určitě není na škodu, ale nesmí to být zase přehnané.

A jakého chlapa mám doma?

Můj přítel má tmavě blond vlasy, je vysoký a je tak akorát. Když jsme se seznámili, tak chodil i cvičit, takže byl i trochu svalovec. Ale od té doby už uběhlo mnoho vody a můj miláček postupem času nabral pár kilo na bříšku a ztratil pár vlasů. Přesto bych ho nevyměnila ani za Brada Pitta!

Eliška

Pozn. red.: Text neprošel redakční korekturou.

Téma dnešního dne Jaký typ muže se vám líbí?

  • Máte svůj jeden typ muže, který se vám líbí?
  • Nebo je jich víc?
  • Líbí se vám malí, velcí, hubení, tak akorát, silnější, tlustí, svalovci...?
  • Jakého chlapa máte doma?
  • Změnil se váš partner od seznámení?
  • Jak moc?

Napište mi, budu se těšit na vaše příspěvky. Tentokrát na jednu z vás čeká tento dárek: Šampon pro barvené vlasy, rtěnka od Mary Kay a k tomu krásný růžový šátek.

muz

Pište jako vždy na adresu redakce@zena-in.cz, a to až do dnešních 14.30 hodin, heslo je MUŽ.

Reklama