Léto je v plném proudu a všichni si užívají zasloužené volno a bezstarostné chvilky s rodinou a přáteli. Aby byl i návrat do všednodenní reality po prázdninových dnech co nejpříjemnější, udělejte si radost a pořiďte si nového společníka, který vás bude věrně doprovázet do školy či do práce, ale zároveň poslouží, když se rozhodnete po náročném dni na chvíli utéct do přírody. Ať už zvolíte model inspirovaný sedmdesátými lety, dáte šanci recyklované vlně, nebo si pořídíte některý z doplňků z kolekce Kanken Art, rozhodně nešlápnete vedle!
5d3ebc3455011obrazek.png

 
5d3ebb8ac42f0obrazek.png„Zlatá sedmdesátá“ – kolekce batohů Vardag vzdává hold starým časům
5d3ebbdba5b79obrazek.png

Vardag ve švédštině znamená „všední den“ a Fjällräven stejně pojmenoval i novou řadu lehkých batohů, kterou se vrací ke svým kořenům v 70. letech. Tyto batohy jsou díky své velikosti a praktickým detailům skvělé na každodenní cesty do školy či do práce. Jsou vyrobeny z odolného materiálu G-1000 HeavyDuty Eco S, jenž batohům dodává tradiční vzhled a zaručuje, že veškerý obsah zůstane v bezpečí. Milou připomínkou let minulých je klasické logo ze 70. let zdobící celou kolekci Vardag.
………
Doporučená cena Vardag 16: 2190,- Kč
Doporučená cena Vardag 25: 2390,- Kč
Doporučená cena Vardag Totepack: 2390,- Kč
 
5d3ebb8e18db3obrazek.pngNorrvage – nadčasové batohy pro každodenní městská dobrodružství
5d3ebbf9a7dc1obrazek.png
Precizní zpracovaní, nadčasový urbanistický styl, prémiová recyklovaná vlna a elegantní kožené detaily – to je nová kolekce Norrvage v kostce. Unikátní vlna, tzv. Re-wool, která je na batohy použita, je vytvořena ze zbytků z výroby a starého vlněného oblečení a speciálně pro Fjällräven ji vyrábí rodinná manufaktura ve slunné Itálii.
Batohy Norrvage Foldsack a Norrvage Briefcase jsou velmi variabilní, dají se nosit jak na zádech, tak v ruce. Oba také disponují obalem na notebook, díky čemuž se mohou stát dokonalými parťáky pro všední dny. Norrvage Pocket se zase díky své kompaktní velikosti hodí ve chvílích, kdy chcete mít po ruce všechny drobné nezbytnosti, jako je telefon, peněženka nebo doklady, ale nechce s sebou nosit velkou tašku.
………
Doporučená cena Norrvage Foldsack: 4690,- Kč
Doporučená cena Norrvage Briefcase: 5190,- Kč
Doporučená cena Norrvage Pocket: 2590,- Kč
 
 
5d3ebb9155b1bobrazek.pngKanken Art Essentials – praktické doplňky s nádechem retra pomáhají přírodě
5d3ebc10b634fobrazek.png

Letos Fjällräven představil kromě nového oblečení a vybavení také jedinečný program Arctic Fox Initiative. Jeho prostřednictvím věnuje část peněz získaných z prodeje kolekce Kanken Art na podporu projektů, které pomáhají přírodě a inspirují lidi, aby trávili více času venku.
V sezóně pro podzim a zimu 2019 se řada rozšíří o sérii doplňků Kanken Art Essentials, které, stejně jako batohy z této kolekce, zdobí motivy od dvou mladých švédských nadějných designérů – Erika Olovssona a Cecilie Heikkilä. Ať už si vyberete pouzdro na karty nebo třeba toaletní tašku, vaše věci budou perfektně zorganizované a jako bonus získáte také hřejivý pocit z toho, že jste svým nákupem pomohli dobré věci.
………
Doporučená cena Kanken Art Card Wallet: 999,- Kč
Doporučená cena Kanken Art Toiletry Bag:  1590,- Kč

Dostupné na www.fjallraven-shop.cz
5d3ebaa556e31obrazek.png


Reklama