62696e4eea3c9obrazek.jpg

Že bývá na začátku těhotenství člověku špatně, zvrací a tak celkově se necítí úplně nejlíp, jsem samozřejmě věděla. Ale že mi bude tak bídně, že málem vypustím duši, mě vážně zaskočilo. Od začátku druhého měsíce jsem měla non stop žaludek na vodě a ráno a kolikrát i přes den jsem zvracela a na jídlo jsem se nemohla ani podívat. Vždycky jsem se bála, že až otěhotním, začnu hodně přibírat, ale to byly opravdu zbytečné obavy. Nejhorší bylo, že mi nikdo nedokázal pomoct, kamarádky mi buď radily, ať zkusím zázvorový čaj nebo lízátka pro těhulky, doktorka se tvářila, že je to normální a prostě to musím vydržet. Jenže já jsem potřebovala fungovat a chodit do práce. Hledala jsem informace a pomoc, kde se dalo. Heslo „nevolnosti v těhotenství“ jsem dávala do Googlu každý den několikrát.

Proto jsem neváhala a využila možnost vyzkoušet doplněk stravy Antimetil. Doplněk stravy je na přírodní bázi, takže žádná chemie, což mi bylo sympatické. Zjistila jsem, že hlavní složkou v něm je zázvor a taky mi hned bylo jasné, proč mi nepomáhal zázvorový čaj. Všechno je totiž o dávkování. Aby vám zázvor v těhotenství pomohl, měli byste do sebe  dostat 500 mg zázvorového prášku ráno a pak ještě jednou v poledne, což není tak jednoduché. A řešením je právě spolknout 2x denně tabletku Antimetilu, která má neutrální chuť a užívá se úplně jednoduše. Tím, že je to přípravek na rostlinné bázi, je v těhotenství úplně bezpečný. Říkala jsem si, že nemám co ztratit, využila jsem možnost testování.

62696e1017fb1obrazek.jpgDoplněk stravy

Jakou mám s Antimetilem po měsíci zkušenost? Mě se opravdu ulevilo. Začala jsem konečně přibírat, zvracení se velmi omezilo, z čehož jsem měla radost.

Naše články:

62696e275b9aeobrazek.jpg